ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Ірина Верещук розповідає про результати роботи гуманітарних коридорів 24 березня

Відео Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 24 Березня 2022, 22:43

«Сьогодні вдалося евакуювати людей з тих населених пунктів, де ведуться активні бойові дії», – повідомила Віцепрем’єр-міністр України Ірина Верещук і додала, що всього евакуйовано понад 3,3 тисячі людей.

Донецька область

З Маріуполя до Запоріжжя на власному транспорті сьогодні дісталися понад 2,7 тисячі маріупольців. На жаль, окупанти вже третю добу не дають дозволу для заїзду в місто гуманітарній колоні. Проте, ми не полишаємо спроб.

«Всі 50 автобусів для евакуації маріупольців з Бердянська, вантажівки з гуманітарною допомогою та бензовоз продовжують чекати на російському блокпосту перед в’їздом до міста»,- констатувала Ірина Верещук.

Радісна новина: сьогодні вдалося домогтися звільнення усіх водіїв та рятівників ДСНС, які були захоплені в Мангуші два дні тому. Вони вже приєдналися до колони на в’їзді до Бердянська.

Запорізька область

З міста Пологи сьогодні вдалося забрати 117 людей, в тому числі 35 дітей-сиріт з місцевого інтернату. Вже завтра вони будуть направлені на тимчасову реабілітацію до Італії. Також до міста було доставлено гуманітарну допомогу.

З Мелітополя евакуацію провести не вдалося. Гуманітарна колона ввечері дісталася до міста і продовжить рух завтра.

Київська область

З селищ Велика Димерка, Богданівка та села Бервиця до Броварів евакуювали 509 людей.

«Завтра плануємо продовжити працювати над евакуацією жителів Маріуполя та Мелітополя. А також вестимемо переговори про відкриття нових гуманітарних коридорів», – резюмувала Ірина Верещук.

 

Читайте нас в Telegram
У Запоріжжі травмовано 4 людей внаслідок удару російського БПЛА

У Запоріжжі травмовано 4 людей внаслідок удару російським БПЛА по одному з районів міста.

Генштаб ЗСУ: російська армія втратила 1130 солдатів та п’ять систем ППО за добу
Генштаб ЗСУ: російська армія втратила 1130 солдатів та п’ять систем ППО за добу

За минулу добу російські окупаційні війська втратили 1130 військових, танк та 91 артилерійську систему.

Та ще «риба-прилипала»: конструктори зі США представили підводний апарат, здатний прикріплюватися до корпусів кораблів та субмарин
Та ще «риба-прилипала»: конструктори зі США представили підводний апарат, здатний прикріплюватися до корпусів кораблів та субмарин

Корпорація Lockheed Martin представила інноваційний автономний підводний апарат Lamprey MMAUV, здатний прикріплюватися до корпусів кораблів.

І на землі і під землею: уражені 3 системи ППО ворога та підземне сховище палива
І на землі і під землею: уражені 3 системи ППО ворога та підземне сховище палива

Оператори угруповання СБС уразили два ЗРК «Бук-М3», ЗРК «Стріла-10», підземне сховище ПММ та інші ключові об’єкти противника.

Збив наш гелікоптер і сів на 15 років: засудили зрадника з Луганська
Збив наш гелікоптер і сів на 15 років: засудили зрадника з Луганська

15 років ув’язнення з конфіскацією майна отримав чоловік, який спільно з рашистами воював проти Сил оборони на східному фронті.

Іноземним захисникам України спростили оформлення документів
Іноземним захисникам України спростили оформлення документів

Іноземцям, які воюють або планують долучитися до Сил оборони, стане простіше оформити тимчасове проживання в Україні.

ВАКАНСІЇ
Штурмовик, стрілець (ЗСУ)

від 40000 до 120000 грн

Бобровиця

1 відділ Ніжинського РТЦК та СП

Командир танкового взводу

від 130000 до 195000 грн

Вся Україна

42 ОМБр

Стрілець

від 23000 до 173000 грн

Вся Україна

503 ОБМП

Командир міномета

від 20000 до 120000 грн

Краматорськ

23 ОМПБ 56 ОМПБр

Технік служби захисту інформації

від 20100 до 50000 грн

Краматорськ

Донецький зональний відділ ВСП

Старший навідник механізованого відділення

від 20800 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

--- ---