ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Дохід із пряників на броню: дружини воїнів заробляють кошти на бойову амуніцію для армії

Прочитаєте за: 2 хв. 24 Березня 2022, 11:21 20

В Івано-Франківську дружини воїнів готують і продають випічку, щоб допомогти ЗСУ. У соціальній кав’ярні «4.5.0», яку три роки тому відкрили дружини українських військових, готують випічку, а за вторговані гроші купують речі, необхідні для бійців.

Координаторка соціального проєкту «Кав’ярня 4.5.0» Ольга Бобрикович розповідає, що солодке благодійництво об’єднало сімох жінок. Серед них немає професійних кондитерів – усі вони представниці різних професій: від лікаря до фінансиста. Кожна має основне поле діяльності, тож випікають смаколики на замовлення після основної роботи. А ще у кожної з кондитерок є діти. У п’ятьох – по троє, у двох – по двоє. Одним словом, – турбот вистачає.

Кондитерки не скаржаться на брак замовлень, хоча й не мають їх надмірної кількості. А перше замовлення отримали через кілька годин після того, як заявили про свою онлайн-кондитерську.

«4.5.0» – це більше, ніж кав’ярня. Насамперед це можливість для дружин учасників АТО поспілкуватися з тими, хто розуміє їх та їхні проблеми. Тож ця ініціатива – це насамперед дієвий інструмент благодійності. Адже жінки не стоять осторонь різноманітних проєктів, буває, що започатковують свої.

З початку повномасштабного вторгнення рф в Україну дружини військових активно збирають допомогу на фронт.

– Раніше ми спрямовували гроші на допомогу дружинам та дітям учасників бойових дій, а тепер є потреба допомогти й підтримати Збройні Сили України. Увесь прибуток від продажу випічки ми спрямовуємо на потреби – засоби гігієни, білизну, термобілизну, ліки, – каже Ольга Бобрикович.

Відео Юля Юзьків

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Армія і суспільство, Відео