ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Путін майже повністю знищив Маріуполь — необхідно всіх цивільних звідти евакуювати — Ірина Верещук

Новини
23 Березня 2022, 15:16
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

В інтерв’ю польському TVP World віцепрем’єр-міністр — міністр реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук розповіла про одне з найбільш постраждалих українських міст, які знищує окупант, — про Маріуполь. Евакуація звідти проходить складно, повідомляє пресслужба Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

«У місті не залишилось інфраструктури, води, тепла, зв’язку, їжі — нічого. Щодня ми намагаємось евакуювати по 3–4 тисячі людей, які йдуть пішки. Деколи їм доводиться долати по 10–20 кілометрів, — повідомила очільниця Мінреінтеграції. — Люди втомлені, голодні, в них немає можливості добре одягтися. Тому наші волонтери й автобуси добираються до цих мирних жителів, забирають їх з вулиці й вивозять до Запоріжжя».

Ірина Верещук розповіла, як маріупольці виходять з-під вогню, долаючи страх. За її свідченням, є дуже багато випадків, коли окупанти застосовують зброю, стріляючи в біженців, не дозволяють допомогти їм, особливо хворим та знесиленим.

«Серед маріупольців чимало тих, кому необхідна негайна допомога. На щастя, допомагають місцеві лікарі. Вони дуже стомлені, але продовжують працювати. Є також волонтери, які на власних автомобілях намагаються доставити хоча б невелику кількість їжі та ліків», — уточнила Ірина Верещук.

За її даними, Червоний Хрест та ООН не мають доступу до міста. Щодня представники цих організацій просять встановити гуманітарний коридор, але доїхати туди їм поки що не вдається.


Запоріжжя під масованим ударом: двоє загиблих, 17 поранених, серед постраждалих — 11-річний хлопчик
Запоріжжя під масованим ударом: двоє загиблих, 17 поранених, серед постраждалих — 11-річний хлопчик

Російські війська завдали масованого удару по Запоріжжю. Внаслідок атаки загинули двоє людей, ще 17 дістали поранення, серед них — 11-річний хлопчик.

Правоохоронці повідомили про підозру генералу окупантів, який командував атакою «Іскандерів» по Краматорську
Правоохоронці повідомили про підозру генералу окупантів, який командував атакою «Іскандерів» по Краматорську

СБУ та прокуратура заочно повідомили про підозру генералу, який командував атакою по Краматорську у червні 2023 року.

Логістика ворога на півдні фактично паралізована — Головнокомандувач ЗСУ
Логістика ворога на півдні фактично паралізована — Головнокомандувач ЗСУ

Головнокомандувач ЗСУ генерал Олександр Сирський працював у бойових частинах, які виконують завдання на Запорізькому напрямку.

Понад 50 атак за день: на Дніпропетровщині троє загиблих і 12 поранених, серед них — діти
Понад 50 атак за день: на Дніпропетровщині троє загиблих і 12 поранених, серед них — діти

Російські війська протягом дня понад 50 разів атакували чотири райони Дніпропетровської області.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Інспектор прикордонної служби у Чоп

до 20500 грн

Вся Україна

Державна прикордонна служба України

RobotaUa Снайпер

від 21000 до 121000 грн

Слов'янськ

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

RobotaUa Стрілець – помічник гранатометника

від 20000 до 120000 грн

Кропивницький

Військова частина А7343

Керівник підрозділу цифрової трансформації командування Сухопутних військ

Вся Україна

Структура цифрової трансформації Сил Оборони

WorkUa Водій, військовослужбовець

від 25000 до 70000 грн

Харків

Військова частина 9951 ДПСУ

RobotaUa Розвідник-сапер

від 20000 до 25000 грн

Київ

Військова частина А4682