ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Секретар РНБО України застерігає білоруських військових про наслідки можливого вторгнення в Україну

Прочитаєте за: < 1 хв. 20 Березня 2022, 23:31 2

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов попереджає білоруських військових про наслідки можливого вторгнення в Україну.

Зокрема він зазначив, що територію Білорусії зараз використовує рф для своїх військових цілей у розв‘язаній війні проти України, але якщо хоча б один білоруський солдат перетне кордон з Україною, він буде знищений.

За його словами, президент рф примушує О. Лукашенка ухвалити рішення про вторгнення білоруської армії, але той «розуміє, що це буде крахом для Білорусії». «Білоруському народу це точно не потрібно. Це потрібно лише путіну», – наголосив секретар РНБОУ.

Секретар РНБО зазначив, що рашизм, який існує в рф вже понад 20 років і на який світ не звертав уваги, призвів до початку третьої світової війни в Європі. Росіяни вже публічно говорять про плани захопити європейські країни. «Агресорові треба давати відповідь», – заявив Олексій Данілов, додавши, що представники французького і німецького бізнесу, які не пішли з рф, фактично є спільниками країни-терориста, оскільки на гроші від цієї торгівлі рф купує зброю, якою вбиває українців.

Водночас він наголосив, що Україна обов’язково витримає, і наш безпековий сектор дасть агресорові гідну відсіч.

Джерело: РНБОУ

Читайте нас в Telegram