ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Пирятинців навчали надавати домедичну допомогу

Суспільство
19 Березня 2022, 12:37
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

У Пирятині, що на Полтавщині, відбулися практичні навчання з надання домедичної допомоги.

Для місцевих мешканців майстер-клас провели працівники Пирятинського Центру первинної медико-санітарної допомоги. Вони продемонстрували, як надавати домедичну допомогу в реальних умовах, коли нещасний випадок трапився на вулиці. Медики окремо зупинилися на легенево-серцевій реанімації, травмах та кровотечах.

  • Легенево-серцева реанімація проводиться, коли у людини відсутнє дихання. Якщо за десять секунд постраждалий зробив менше ніж 2 вдихи, то вважається, що дихання немає. Тому варто викликати швидку та починати робити непрямий масаж серця, – зазначив завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії Євгеній Кеда.

Фахівець продемонстрував, як правильно робити непрямий масаж серця. Також він пояснив, як розрізнити клінічну та біологічну смерть, як оглянути потерпілого та визначитися, що саме потрібно робити.

Медичні працівники Пирятинської громади вважають, що ці навички має знати кожен цивільний мешканець, тим паче під час воєнного стану.

Кореспондент АрміяInform

Запоріжжя під масованим ударом: двоє загиблих, 17 поранених, серед постраждалих — 11-річний хлопчик
Запоріжжя під масованим ударом: двоє загиблих, 17 поранених, серед постраждалих — 11-річний хлопчик

Російські війська завдали масованого удару по Запоріжжю. Внаслідок атаки загинули двоє людей, ще 17 дістали поранення, серед них — 11-річний хлопчик.

Правоохоронці повідомили про підозру генералу окупантів, який командував атакою «Іскандерів» по Краматорську
Правоохоронці повідомили про підозру генералу окупантів, який командував атакою «Іскандерів» по Краматорську

СБУ та прокуратура заочно повідомили про підозру генералу, який командував атакою по Краматорську у червні 2023 року.

Логістика ворога на півдні фактично паралізована — Головнокомандувач ЗСУ
Логістика ворога на півдні фактично паралізована — Головнокомандувач ЗСУ

Головнокомандувач ЗСУ генерал Олександр Сирський працював у бойових частинах, які виконують завдання на Запорізькому напрямку.

Понад 50 атак за день: на Дніпропетровщині троє загиблих і 12 поранених, серед них — діти
Понад 50 атак за день: на Дніпропетровщині троє загиблих і 12 поранених, серед них — діти

Російські війська протягом дня понад 50 разів атакували чотири райони Дніпропетровської області.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Сапер

від 60000 до 120000 грн

Вся Україна

42 ОМБр

RobotaUa Командир відділення-командир машини, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

WorkUa Кулеметник

від 21000 до 121000 грн

Вознесенськ

Військова частина А2734

RobotaUa Кулеметник

від 20100 до 120000 грн

Вся Україна

77 ОАеМБр ДШВ ЗС України

WorkUa Технік з НРК 23 ОМБр

від 20000 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр