ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Російські окупанти взяли у заручники лікарів та пацієнтів обласної клініки в Маріуполі – Ірина Верещук

Новини
16 Березня 2022, 22:54
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

У результаті російського вторгнення найтрагічніша ситуація склалася в Маріуполі. Про це в інтерв’ю німецькому каналу «OstWest» заявила Віцепрем’єр-міністр України Ірина Верещук. Вона підтвердила, що у місті від зневоднення помирали діти, люди змушені пити воду просто з калюж. Тривалий час у місті відсутнє електро-, газо-, тепло- та водопостачання.

«Місто перебуває у блокаді понад два тижні, – уточнила вона. – Кількість убитих мирних мешканців становить тисячі, частина з них досі перебувають просто на вулиці. Встановити точну кількість жертв неможливо через інтенсивні бойові дії. Туди не можуть доставити гуманітарну допомогу, люди залишаються без води та їжі».

За її словами, напередодні російські військові захопили в Маріуполі обласну лікарню інтенсивної терапії.

«Вони зігнали туди понад чотири сотні місцевих жителів, – розповіла Ірина Верещук. – Крім того, там перебуває медичний персонал та пацієнти. Тепер з її території окупанти підступно обстрілюють місто, фактично використовуючи людей як живий щит».


Внаслідок ударів по Запоріжжю травмовано 18 людей, з яких двоє дітей
Внаслідок ударів по Запоріжжю травмовано 18 людей, з яких двоє дітей

Війська окупантів завдали авіаударів по обласному центру Запорізької області.

Судитимуть російського полоненого, який понад два місяці вчиняв насильницькі дії жодо жінки в Покровському районі
Судитимуть російського полоненого, який понад два місяці вчиняв насильницькі дії жодо жінки в Покровському районі

Прокурори Донецької обласної прокуратури скерували до суду справу військовослужбовця зс рф, який обвинувачується у вчиненні сексуального насильства.

Судді, адвокати та військовозобов’язаний: про підозру повідомили причетним до фіктивних судових рішень для ухилення від служби
Судді, адвокати та військовозобов’язаний: про підозру повідомили причетним до фіктивних судових рішень для ухилення від служби

Повідомлено про підозру двом суддям Конотопського міськрайонного суду Сумської області, двом адвокататам та військовозобов’язаному.

Окупанти атакували Херсонщину дронами та авіацією: постраждали 16 людей
Окупанти атакували Херсонщину дронами та авіацією: постраждали 16 людей

За процесуального керівництва органів прокуратури Херсонської області розпочато досудове розслідування за фактами вчинення воєнних злочинів.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Водій кат. В, С

від 21000 до 121000 грн

Умань

81 окремий батальйон управління

WorkUa Майстер БПЛА

від 20000 до 125000 грн

Богодухів

209 батальйон Сил ТрО

Olx Мінометник. Обирай посаду зараз, не чекай поки тебе розподілять!

від 20000 до 120000 грн

Львів, Львівська область

RobotaUa Стрілець/чиня-снайпер/ка (ЗСУ)

від 20000 до 120000 грн

Київ

130 Батальйон ТрО

WorkUa Комірник

від 20000 до 20000 грн

Васищеве

Військова частина 3075 НГУ

WorkUa Артилерист

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ