Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
Ситуація щодо російського вторгнення
Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль спільно з головою Ради Міністрів Республіки Польща Матеушем Моравецьким, прем’єр-міністром Чеської Республіки Петром Фіалою, прем’єр-міністром Республіки Словенія Янезом Яншею, а також віцепрем’єр-міністром Польщі Ярославом Качинським сторони обговорили питання подальшого посилення санкцій проти росії.
«Вдячний лідерам ЄС, лідерам багатьох країн за введення уже четвертого пакета санкцій, що включає індивідуальні списки ключових олігархів, лобістів і пропагандистів, а також галузеві санкції. Ми також ініціювали запровадження санкцій на всіх публічних осіб РФ і членів їх сімей, які так або інакше долучалися до прийняття рішень стосовно агресії в Україні», — сказав Денис Шмигаль.
Прем’єр-міністр України відзначив, що основними сферами санкцій має стати, зокрема, визнання Європейським Союзом та Сполученими Штатами росії країною-спонсором тероризму. Крім того, мають бути скасовані видані візи для громадян росії.
«Поширення персональних санкцій на всіх посадовців російської федерації — від міністрів та депутатів Держдуми до керівників регіонів та місцевих депутатів. Закриття морських портів для російських кораблів і моряків. Ембарго на всі російські ресурси: нафту, газ, мінерали, метали. Продовження відключення російських банків від SWIFT», — зазначив очільник українського уряду та наголосив, що агресор має розуміти ціну своїх дій, так само як і громадяни країни-агресора мають платити ціну за терористичні дії свого керівництва та своїх військових.
Боєць 77-ї аеромобільної Наддніпрянської бригади з позивним «Кубік», командував підрозділом, який 5,5 місяців тримав оборону.
Жінки-добровольці, які раніше відбували покарання, тепер опановують безпілотні комплекси в батальйоні «Шквал» 1-го штурмового полку імені Дмитра Коцюбайла.
Від початку доби агресор 41 раз атакував позиції Сил оборони. Понад половина бойових зіткнень припала на Костянтинівський та Покровський напрямки.
Бійці 425-го штурмового полку «Скеля» з позивними «Джокер» та «Мессі» в рукопашному бою взяли двох окупантів у полон.
Пілоти 1-го батальйону «Хижаки висот» 59-ї штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка повідомили про чергове поповнення обмінного фонду.
Бійці Зенітного ракетно-артилерійського дивізіону 53-ї механізованої бригади імені князя Володимир Мономаха зняли відстріл ворожих БПЛА на GoPro.
Радіотелеграфіст (в/ч А2558)
від 20100 до 50100 грн
Криве Озеро
Третій відділ Первомайського РТЦК та СП
Оператор відділення радіоелектронної боротьби з безпілотними апаратами
від 22000 до 120000 грн
Луцьк, Волинська область
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….