ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

За добу затримано 60 колаборантів і 20 ворожих ДРГ

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 15 Березня 2022, 14:16
Ілюстративне фото

Служба безпеки України протягом минулої доби (14 березня) затримала понад 60 колаборантів у різних областях України та виявила 20 диверсійно-розвідувальних груп.

Як повідомили в пресслужбі СБУ, також спецслужба документує злочини російських загарбників на тимчасово окупованих територіях. Зафіксовано, що ті привозять до сіл на Луганщині «прокурорів» з ОРЛО, щоб створювати окупаційні каральні органи.

У Черкаській області:

СБУ схопила інформаторку, яка працювала на розвідку окупанта. Їй поставили завдання передавати фото та відео про розташування на Черкащині військовослужбовців і техніки ЗСУ.  Жінку залучили до цієї діяльності через заборонені російські соцмережі. Там вона активно пропагувала за «руZZкий мір» і підтримувала окупацію так званих «Л/ДНР» та поширювала дописи із закликами до зміни меж суверенної України та з нетерпінням чекала російські війська на Черкащині.

У Луганській області:

СБУ фіксує злочини агресора на тимчасово окупованій території, де той намагається створити систему придушення опору українців. Для цього формують окупаційні каральні органи. Наприклад, до таких населених пунктів як Марківка, Біловодськ і Троїцьке окупанти привезли так званих «прокурорів» з ОРЛО, які вже зарекомендували себе в самопроголошеній «ЛНР».

А у Лисичанську спецпризначенці СБУ затримали жителя, який за завданням бойовика так званої «ДНР» збирав відомості про місця дислокації та переміщення українських військ.

У Кіровоградській області:

Служба безпеки викрила чоловіка, який з території України працювала у російському інформполі. Він публікував на популярних форумах свою антиукраїнську позицію, висловлював неповагу до ЗСУ та керівництва держави. Наразі чоловіка затримано.

У Закарпатській області:

СБУ викрила місцевого мешканця, який організував канал незаконного переправлення за кордон громадян призовного віку. Злочинець використовував паспорти іноземної країни, що не належали його «клієнтам». Спецпризначенці СБУ затримали його при спробі переправити за кордон трьох дезертирів. Всі вони затримані і зараз перебувають на допиті в СБУ.

Разом переможемо!

Читайте нас в Telegram
Прямі і непрямі економічні збитки, завдані ворогу, становлять близько $25,5 мільярда — Головнокомандувач ЗСУ
Прямі і непрямі економічні збитки, завдані ворогу, становлять близько $25,5 мільярда — Головнокомандувач ЗСУ

Генерал Олександр Сирський назвав таку суму під час розмови з головами військових комітетів НАТО та Європейського Союзу. 

73-й обмін полоненими: більшість визволених українців утримували на території Чечні
73-й обмін полоненими: більшість визволених українців утримували на території Чечні

Сьогодні за результатами переговорів Координаційний штаб за дорученням Президента провів черговий обмін полоненими. З російської неволі визволено 193 оборонців.

«Потрібен час на наведення, щоб підловити»: поблизу Покровська полюють на ворога, що штурмує на двоколісних
«Потрібен час на наведення, щоб підловити»: поблизу Покровська полюють на ворога, що штурмує на двоколісних

На Покровському напрямку артилеристи розстрілюють мотоциклетні штурми.

193 українські воїни повернулися з полону. Серед них є поранені  
193 українські воїни повернулися з полону. Серед них є поранені  

Військові із ЗСУ, Нацгвардії, ДПСУ, Нацполіції, ДССТ захищали Україну на різних напрямках.

ВАКАНСІЇ
Електрозварник

від 20000 до 20000 грн

Васищеве

Військова частина 3075 НГУ

Майстер, технік з ремонту та обслуговування військових БПЛА

від 21000 до 190000 грн

Вся Україна

22 окрема механізована бригада

Начальник ремонтної майстерні, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Водій, військовослужбовець

від 21000 до 21000 грн

Чернігів

Військова частина А7328

Водій, військовослужбовець (40 ОАБр ім. Великого князя Вітовта)

від 50000 до 120000 грн

Первомайськ (Миколаївська обл.)

Третій відділ Первомайського РТЦК та СП

Військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

Соборний РТЦК м. Дніпра

--- ---