ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Сьогодні нам вдалося врятувати майже 29 тисяч людей, з них 20 тисяч – маріупольці – Ірина Верещук

Новини
15 Березня 2022, 23:35
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Віцепрем’єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук розповіла про результати роботи гуманітарних коридорів за підсумками 15 березня.

За її словами, з 9 погоджених гуманітарних коридорів спрацювало 7. Всього за їхньою допомогою вдалося врятувати 28 893 людини із заблокованих міст.

Донецька область.

Коридором з Маріуполя врятувалося близько 20 тисяч людей. З цього міста в напрямку Запоріжжя через Бердянськ, Мангуш й інші населені пункти – виїхало понад 4 тисячі приватних авто, з яких 570 уже прибули в Запоріжжя. Інші залишилися на нічліг у Бердянську та інших населених пунктах. В обох  містах евакуйованим надають посильну допомогу.

«Хочу звернути увагу, що зараз російські ЗМІ атакують людей, які виїхали гуманітарним коридором з Маріуполя. Пропагандисти вимагають на камеру розповісти, як полк «Азов» не випускав мирних мешканців з міста. Замість того, щоб дати спокій маріупольцям, які через постійні обстріли РФ і бомбардування авіації виживали в укриттях без тепла, води та їжі, вони ліплять черговий фейк», – наголосила Ірина Верещук.

Сумська область.

Загалом евакуйовані 8 533 людини. Зокрема, з міста Суми – 6 950 осіб, з міста Тростянець – 140, з Лебедина -113 людей, а з Шостки – 166, із міста Конотоп – 1084 особи.

Харківська область.

Евакуйовані 320 підопічних Оскільського психоневрологічного інтернату.

Міністр зазначила, що в місті Бердянськ, попри домовленості, досі залишається заблокованим гуманітарний конвой з автобусами для евакуації людей з Маріуполя, зокрема, громадян Туреччини та Греції.

Водночас систематичні порушення режиму тиші з боку окупаційних військ уже вдруге не дозволили провести евакуацію із сіл Богданівка, Ново Богданівка та Бобрик на Київщині.

Ірина Верещук розповіла і про чергові терористичні дії окупантів щодо мирного українського населення. Наразі вони незаконно утримують у полоні близько 400 людей з маріупольської обласної лікарні інтенсивного лікування.

«І черговий терористичний акт Росії проти українського народу… Сьогодні окупанти зірвали переміщення Обласної лікарні інтенсивного лікування в Маріуполі, а це майже 400 людей. Їх утримують як заручників. Я вкотре завертаюся до міжнародної спільноти: побачте й почуйте, що відбувається в Маріуполі. Росія – держава терорист, і ми вимагаємо визнати це! А міжнародна спільнота має концентрувати зусилля на звільненні заручників», – наголосила вона.

Завтра продовжиться робота над гуманітарним коридором для Маріуполя а також продовжиться евакуація людей з міста Ізюм.

У зв’язку з введенням цілодобового комендантського часу евакуація в Київській області завтра проводитися не буде.


ППО, кіберзахист і підготовка до зими: Президент представив нового секретаря РНБО
ППО, кіберзахист і підготовка до зими: Президент представив нового секретаря РНБО

Президент Володимир Зеленський офіційно представив Ігоря Клименка новим секретарем РНБО та визначив його головні завдання у сфері безпеки й оборони.

Перехоплювачі, кошти на безпеку країни, перенесення війни на територію росії: Євгеній Хмара озвучив пріоритети для дипломатів
Перехоплювачі, кошти на безпеку країни, перенесення війни на територію росії: Євгеній Хмара озвучив пріоритети для дипломатів

Україна розраховує на дипломатів у залученні коштів на забезпечення війська, посиленні ППО та розвитку асиметричних ударів по Росії.

Перехоплювачі «Генерал Черешня» збили 66 російських «Молній» на Лиманщині
Перехоплювачі «Генерал Черешня» збили 66 російських «Молній» на Лиманщині

Воїни 66-ї бригади ліквідували 66 російських ударних безпілотників «Молнія» на Лиманському напрямку.

Продавав інвалідність за $28 тисяч і обмежену придатність за $15 тисяч: судитимуть киянина
Продавав інвалідність за $28 тисяч і обмежену придатність за $15 тисяч: судитимуть киянина

 Скеровано до суду обвинувальний акт стосовно 28-річного чоловіка, який допомагав ухилянтам.

ВАКАНСІЇ
Керівник підрозділу цифрової трансформації командування Сил підтримки

Вся Україна

Структура цифрової трансформації Сил Оборони

Olx Оператор БПЛА в артилерійський підрозділ

від 23600 до 123600 грн

Луцьк, Волинська область

RobotaUa Робота в лавах ЗСУ за КОНТРАКТОМ

від 20000 до 120000 грн

Гусятин

Гусятинський ТЦК та СП

WorkUa Стрілець

від 20500 до 120000 грн

Тернопіль

Тернопільський РТЦК та СП

RobotaUa Кулеметник

від 21000 до 121000 грн

Краматорськ

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

RobotaUa Електрик-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Харків

Косівський РТЦК та СП