ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Американський атлет Ленні Моган в знак підтримки України пробіг маршрут у 90 миль у формі соняшника

Прочитаєте за: 2 хв. 15 Березня 2022, 21:12 1

Днями американський атлет Ленні Моган висловив солідарність з Україною у своєму мистецтві Strava.

Моган став широко відомим у світі бігу завдяки своїм творам, що вражають, у додатку Strava, включаючи його виконання художниці Фріди Кало і нещодавно його тигра, створеного на честь місячного Нового року. Для виконання цих творів мистецтва часто потрібні години підготовки та чимало миль бігу. Витвори у додатку Strava – це коли атлет-бігун, пробігаючи якийсь маршрут, малює своїм бігом якісь певні фігури.

Останній його витвір мистецтва Пікассо у додатку Strava – соняшник, який довгий час був символом миру в Україні. Для свого останнього твору він пробіг майже 90 миль (145 км), щоб «намалювати» соняшник, який вже давно є  символом миру для східноєвропейської країни.

Його соняшниковий забіг зайняв 89,5 милі (144 км) і понад 20 годин, на додаток до п’яти годин планування, перш ніж вирушити на пробіжку. Щоб зробити свій подвиг таким, що ще більше вражає, а оскільки Моган живе в Сан-Франциско і відомий своїми горбистими вулицями, то він піднявся на висоту майже на 10 000 футів (3 000 м) за весь пробіг.

Бігуни в усьому світі та в Канаді почали використовували біг на різні дистанції, щоб висловити свою підтримку жителям нашої держави за допомогою віртуального бігу в Україні.

Відео дивіться тут. 

 

3
1

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook