Сьогодні перемогу визначає не лише кількість особового складу чи техніки. Вирішальними стають швидкість передачі інформації, стійкість зв’язку, захищеність даних, ефективність…
Небесна сотня українських Героїв Алеї Слави Хмельницького міського кладовища нині поповнилась ще одним захисником Батьківщини — воїном-ракетником майором Сергієм Вівдичем.
Офіцер загинув від важких поранень, яких зазнав під час виконання бойового завдання на сході України, його екіпаж потрапив під обстріл з російського безпілотника.
— Сергій Олександрович був моїм командиром з 2017 року. Чесний, справедливий, розумний, виважений, хороший офіцер, професіонал, який власним прикладом навчав підлеглих робити свою справу якісно, правильно і відповідально. Він з 2014 року брав участь у російсько-українській війні. А коли ворог відкрито напав на Україну, був одним із перших воїнів-ракетників, які стали на захист своїх рідних і близьких, на захист Батьківщини. Ми сумуємо разом з його великою родиною і обіцяємо, що ворог життям заплатить за кожного загиблого воїна, мирного мешканця, за кожну дитячу і материнську сльозу! — запевнив капітан.
Ми переможемо, ми помстимося! Герої не вмирають!
Фото автора
Вночі 7 червня ворожий БПЛА влучив по майданчику Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива.
Протягом доби підрозділами угруповання СБС уражено/знищено 1702 цілі противника.
Ворог активно користається тим, що посадки увібралися в зелень і намагається просуватися вперед маленькими піхотними групами.
Пілоти 34-ї бригади морської піхоти «Борисфен» зробили добірку уражень російської піхоти на лівому березі Дніпра.
Ворог атакував два цивільні пошуково-рятувальні судна, вкотре грубо порушивши норми міжнародного гуманітарного права.
Бійці 57-ї мотопіхотної бригади імені Костя Гордієнка евакуювали двох малолітніх дітей, яких батьки повернули під обстріли.
Сьогодні перемогу визначає не лише кількість особового складу чи техніки. Вирішальними стають швидкість передачі інформації, стійкість зв’язку, захищеність даних, ефективність…