ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

У цій війні ми фашисти – визнав російський військовий

Новини
9 Березня 2022, 16:03
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Полонений російський розвідник Максим Черник під час пресконференції  в агентстві «Інтерфакс-Україна», відповідаючи на питання про те, що вони відчувають зараз після того, як стріляли по мирним мешканцям, відповів: «Це жахливо, не по-людськи. В цій ситуації ми фашисти, тому що гинуть мирні люди, діти, старі. Ні за що, просто так».

Він звернувся до інших зі словами: «Ніяких тут, як нам казали, фашистів або пригнічення українського народа немає. Я дуже хочу, якщо це побачать співслужбовці, щоб вони схаменулись, не повторювали наших помилок, склали зброю. Зрозумійте, хлопці, тут немає ні фашистів, ні злодіїв. Ми воюємо проти мирної нації», – сказав полонений російський розвідник Максим Черник і вибачився перед українцями.

За його словами, він хоче передати Путіну, що довго все це замовчувати не вдасться, таких полонених багато, і рано чи пізно вони повернуться – і в народу урветься терпець, він візьметься до зброї, щоб скинути такий уряд, який своїх хлопців кидає на війну обманом, як гарматне мʼясо.

Полонені російської армії визнали воєнні злочини РФ та підтвердили, що Росія бомбить мирні населенні пункти.

«Ми чули постійно обстріли важкої артилерії Росії, літаки проводили бомбардування, кидали по госпіталям і навчальним закладам, дитсадкам, медзакладам свої бомби», – додав полоненний російський солдат.


«Останні миті росіян»: 63 ОМБр показала десяток яскравих знищень ворожих штурмовиків за тиждень
«Останні миті росіян»: 63 ОМБр показала десяток яскравих знищень ворожих штурмовиків за тиждень

Бійці 63-ї окремої механізованої бригади показали 10 знищень російських окупантів за минулий тиждень.

Диверсія або порушення правил: версії причини вибухів на полігоні у Хмельницькому
Диверсія або порушення правил: версії причини вибухів на полігоні у Хмельницькому

Перевіряються дві версії причин неконтрольованої детонації боєприпасів на військовому полігоні у Хмельницькому.

«Верблюди» з рюкзаками і НРК: як діє ворог на Південно-Слобожанському напрямку
«Верблюди» з рюкзаками і НРК: як діє ворог на Південно-Слобожанському напрямку

Росіяни змінили тактику на Південно-Слобожанському напрямку: замість штурмів намагаються просочуватися в тил малими групами та НРК.

Шість порцій смажених окупантів: наш дрон вполював штурмову групу росіян
Шість порцій смажених окупантів: наш дрон вполював штурмову групу росіян

Бійці 427-ї бригади безпілотних систем «Рарог» влучили в машину з повним кузовом загарбників, що їхали до наших позицій.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Розвідник-оператор БПЛА (ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

Батальйон безпілотних систем 154 ОМБр

WorkUa Гранатометник

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

42 ОМБр

Olx Робота/Військовослужбовець ЗСУ/Полтава та Область/Без досвіду

від 20100 до 120000 грн

Полтава, Полтавська область

RobotaUa Електрик-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Дніпро

Косівський РТЦК та СП

Olx Кухар в 126 ОБр ТРО

від 20000 до 120000 грн

Херсон, Херсонська область

Olx Офіцер запасу ЗСУ

від 26000 до 132000 грн

Київ, Київська область