Скандал на вулиці, обурений допис у соцмережах, тривога перед ВЛК та невідомістю — усе це стало частиною реальності, яку не можна просто винести за дужки. Але за цією…
На Запорізькій атомній електростанції окупанти готують провокацію, а персонал станції піддається катуванням. Про це повідомляє Міністр енергетики Герман Галущенко на своїй сторінці у фейсбуку.
«Персонал захопленої росіянами Запорізької атомної станції піддається катуванням. Ба більше, за наявною у нас інформацією, війська окупантів змусили керівництво станції записати звернення, яке планують використати в пропагандистських цілях», — заявив Герман Галущенко.
Він також зауважив, що пропагандистська машина росії сфабрикує черговий фейк, який буде демонструвати своїм громадянам та всій міжнародній спільноті для виправдання власних злочинів.
Міністр енергетики наголосив, що працівників ЗАЕС вже 4 дні утримують у заручниках. «Всередині станції перебувають близько 500 російських солдатів і 50 одиниць важкої техніки. Працівники станції фізично та психологічно виснажені», — додав він.
Міністр енергетики Герман Галущенко звернувся до міжнародних партнерів:
«Ми закликаємо наших міжнародних партнерів вжити всіх заходів для того, щоб заборонити ведення бойових дій довкола атомних станцій, вивести окупаційні війська із захоплених атомних об’єктів та закрити небо над Україною.
Аварія на атомних станціях внаслідок застосування росіянами зброї призведе до катастрофи загальноєвропейського масштабу. Відповідальність за це буде цілком на Росії.
Якщо таке станеться, європейцям доведеться змінити затишок своїх осель на радіаційні укриття.
Разом ми маємо покласти край ядерному тероризму Росії. Це потрібно зробити зараз — доки не стало надто пізно», — заявив Міністр.
Як повідомлялося раніше, ЗАЕС перебуває під контролем російської армії з 4 березня. Чорнобильську зону ворог захопив 24 лютого.
У навчальних центрах ЗСУ новоприбулим військовослужбовцям допомагають адаптуватися до армійського життя мобільні групи моральної підтримки.
У ніч на 14 червня та протягом попередньої доби підрозділи Сил оборони України уразили низку військових об’єктів рф.
Командувач Сил безпілотних систем Роберт «Мадяр» Бровді розкрив деталі удару по хімічному підприємству «Азот».
Скандал на вулиці, обурений допис у соцмережах, тривога перед ВЛК та невідомістю — усе це стало частиною реальності, яку не можна просто винести за дужки. Але за цією…