З 6 по 14 липня в Азовському морі було уражено 116 суден так званого тіньового флоту рф, розповів командувач СБС…
Український форвард «Бенфіки» Роман Яремчук провів гостьовий матч із «Портімоненсе» з чорною пов’язкою на руці. У такий спосіб він ушанував пам’ять українців, які загинули після вторгнення військ РФ в Україну.
Під час розминки фанати обох команд йому аплодували, як і під час його заміни на 80-й хвилині.
Уляна народилася в Краматорську, і її родина була змушена виїхати до Кропивницького. Проте дівчина ще тоді вирішила: обов'язково повернеться додому.
Головний відділ безпілотних авіаційних систем «Фенікс» уразив вартісну техніку противника та зменшив поголів'я окупантів.
Велика Британія надасть 300 млн євро на постачання Україні 16 сучасних літаків у співпраці зі Швецією.
Радіотелеграфіст у 66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго ЗСУ
від 50000 до 120000 грн
Київ, Київська область
Робота/Військовослужбовець ЗСУ/Луцьк, Волинська область/Без досвіду
від 20100 до 120000 грн
Луцьк, Волинська область
Медична сестра, військовослужбовець
від 50000 до 120000 грн
Бучач
Третій відділ Чортківського РТЦК та СП
З 6 по 14 липня в Азовському морі було уражено 116 суден так званого тіньового флоту рф, розповів командувач СБС…