ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

В умовах війни продовольчий експорт з України рятуватиме «Укрзалізниця»

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 6 Березня 2022, 15:32
Ілюстративне фото

Як повідомляє на своєму офіційному сайті «Укрзалізниця», російське повномасштабне військове вторгнення на нашу землю призвело до фактичного закриття портів, через які Україна до того експортувала сільськогосподарську продукцію споживачам усього світу.

Близько 45 % ВВП України, відповідно бюджет країни, формується за рахунок експорту продукції та послуг усіх секторів економіки, з яких понад половину прибутків надходить від аграрного експорту. І це не тільки українська проблема, оскільки частка українського зерна на світовому ринку становить 11 %, частка соняшникової олії — 55 %. А кожна десята буханка хліба у світі спечена з українського зерна. А отже, війна проти України загрожує багатьом країнам світу перебоями з продовольством.

Задля запобігання продуктовій кризі та порятунку українського експорту АТ «Укрзалізниця» готується терміново організувати доставлення сільськогосподарської продукції залізничним транспортом. Уже зараз опрацьовується логістика доставлення зерна до кордону з Румунією, Угорщиною, Словаччиною та Польщею, звідки збіжжя буде доставлено до портів та логістичних хабів європейських держав.

Підготував Віктор Шевченко

Читайте нас у Facebook
Німецький БПЛА у пошуку «жирних» цілей: як воює пілот «Штанга»
Німецький БПЛА у пошуку «жирних» цілей: як воює пілот «Штанга»

Командир взводу розвідувальних крил 154-ї механізованої бригади з позивним «Штанга» починав з «мавіків» та FPV.

Без прогресу по санкціях: Володимир Зеленський закликав ЄС посилити тиск на рф
Без прогресу по санкціях: Володимир Зеленський закликав ЄС посилити тиск на рф

Україна наполягає на якнайшвидшому розблокуванні пакета допомоги ЄС на 90 мільярдів євро та посиленні санкцій проти росії.

Полонений розридався під час інтервʼю: окупант хоче не війни, а додому
Полонений розридався під час інтервʼю: окупант хоче не війни, а додому

Бійці батальйону «Алькатрас» 93-ї механізованої бригади «Холодний Яр» узяли в полон двох росіян, які дуже шкодують, що приїхали воювати.

Мінус екіпаж, база та техніка: на Півдні злетіло в повітря лігво ворожих дронарів
Мінус екіпаж, база та техніка: на Півдні злетіло в повітря лігво ворожих дронарів

Українські військові знищили базу ворожих операторів дронів.

$10 тисяч за фіктивне опікунство: у Києві посадовці допомагали ухилятися від мобілізації
$10 тисяч за фіктивне опікунство: у Києві посадовці допомагали ухилятися від мобілізації

Завершене досудове розслідування щодо трьох посадовців однієї з РДА Києва, які організували незаконне оформлення опікунства для отримання відстрочки від служби.

Спробував збити гранатою: російські штурмовики намагаються врятуватися від дронів
Спробував збити гранатою: російські штурмовики намагаються врятуватися від дронів

Бійці 427-ї бригади безпілотних систем «Рарог» зафіксували останні хвилини життя десятків ворожих піхотинців.

ВАКАНСІЇ
Стрілець

від 20000 до 20000 грн

Запоріжжя

Бердянський РТЦК та СП

Командир танка, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Інженер дронів DJI у Миколаїв

від 20000 до 120000 грн

Миколаїв

123 ОБрТрО

Вогнеметник, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

Монтажник зв’язку, антенник

від 50000 до 120000 грн

Ужгород, Закарпатська область

Кухар-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Черкаси

Косівський РТЦК та СП

--- ---