ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Втрати окупантів – вісімдесят вісім літаків та вертольотів

Новини
5 Березня 2022, 23:44
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Сьогодні, 5 березня, російські окупанти знову зазнають чергових втрат від протиповітряної оборони Сил оборони України:

три вертольоти самотужки збив морський піхотинець ВМС ЗСУ

1 штурмовик Су-25 та 1 вертоліт збили військовослужбовці оперативного командування «Південь» Сухопутних військ ЗСУ

два винищувача-бомбардувальника Су-34 збили військовослужбовці оперативного командування «Північ» Сухопутних військ ЗСУ

два літаки Су-30 СМ збили військовослужбовці повітряного командування «Південь» Повітряних Сил ЗСУ.

Також протиповітряна оборона збила БпЛА «Орлан-10» та кілька крилатих ракет, що летіли в мирні українські міста.

Загалом станом на 23.00 5 березня втрати авіаційної техніки російських окупаційних військ становлять:

44 літаки та 44 вертольоти – йдуть нога в ногу.

Ворожих льотчиків, які катапультувались і вижили, знайшли українські воїни. Їм надано медичну допомогу і вони уже дають свідчення за злочини путінського режиму перед людяністю!

Варто відзначити й роботу ударної авіації Повітряних Сил – бомбардувальників Су-24м та штурмовиків Су-25, які здійснили кілька авіанальотів на ворожі колони, завдавши потужних ракетно-бомбових ударів.

Слава Україні!

Командування Повітряних Сил ЗС України


«Це цікава посада, тут — постійний розвиток»: історія операторки БПЛА Уляни зі 117-ї бригади
«Це цікава посада, тут — постійний розвиток»: історія операторки БПЛА Уляни зі 117-ї бригади

Уляна народилася в Краматорську, і її родина була змушена виїхати до Кропивницького. Проте дівчина ще тоді вирішила: обов'язково повернеться додому.

Два танки, артилерія та піхота: дронарі підрозділу «Фенікс» вполювали жирні цілі на Лиманському напрямку
Два танки, артилерія та піхота: дронарі підрозділу «Фенікс» вполювали жирні цілі на Лиманському напрямку

Головний відділ безпілотних авіаційних систем «Фенікс» уразив вартісну техніку противника та зменшив поголів'я окупантів.

Велика Британія виділить €300 млн на постачання Україні 16 сучасних літаків
Велика Британія виділить €300 млн на постачання Україні 16 сучасних літаків

Велика Британія надасть 300 млн євро на постачання Україні 16 сучасних літаків у співпраці зі Швецією.

Дістались дроном до Су-24М в Криму: командир водолазного загону ЦСП «Омега» розкрив деталі операції
Дістались дроном до Су-24М в Криму: командир водолазного загону ЦСП «Омега» розкрив деталі операції

Знищення Су-24М стало результатом ретельного планування, погодження з ПС ЗСУ та СБУ, а також випробування модернізованого безпілотного комплексу.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Електромонтажник БПЛА

від 20000 грн

Вся Україна

Ахіллес, 429 ОП БпС

RobotaUa Водій категорії С

від 20100 до 120000 грн

Запоріжжя

Сватівський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

WorkUa Інспектор прикордонної служби

від 20000 до 25000 грн

Львів

Державна прикордонна служба України

WorkUa Бойовий медик (за контрактом у ЗСУ)

від 50000 до 170000 грн

Кривий Ріг

Криворізький РТЦК та СП

Olx Військовослужбовець (Зроби свій вибір сам)

від 20100 до 125000 грн

Миколаїв, Львівська область