З 6 по 14 липня в Азовському морі було уражено 116 суден так званого тіньового флоту рф, розповів командувач СБС…
3 березня росіяни вбили під Гостомелем легендарного десантника із Бердянська Героя України Валерія Чибінєєва з позивним «Каракурт». Йому було 34 роки.
Про це повідомили ветеран АТО В’ячеслав Зайцев, адвокат Масі Наєм у Facebook.
«Під Гостомелем загинув Герой України капітан Чибінєєв Валерій Вікторович. Валерій був круглий сирота, уродженцем Бердянська, його Почесним жителем», – повідомив В’ячеслав Зайцев.
Також відомо, що у 2019 році також у боях за Україну загинув брат Валерія, десантник Роман Чибінєєв.
Валерій Чибінєв у 2014 році воював у складі 79-ї ОДШБ Високомобільних десантних військ ЗСУ, де був командиром роти снайперів. Визволяв Червоний Лиман у Донецькій області, брав участь у боях у районі Бірюково у Луганській області, біля Ізвариного. У січні 2015 року обороняв Донецький аеропорт поблизу злітної смуги летовища.
Звання Герой України отримав у серпні 2016 року.
Уляна народилася в Краматорську, і її родина була змушена виїхати до Кропивницького. Проте дівчина ще тоді вирішила: обов'язково повернеться додому.
Головний відділ безпілотних авіаційних систем «Фенікс» уразив вартісну техніку противника та зменшив поголів'я окупантів.
Велика Британія надасть 300 млн євро на постачання Україні 16 сучасних літаків у співпраці зі Швецією.
Інспектор прикордонної служби (військова служба)
до 20000 грн
Житомир
Державна прикордонна служба України
Стаpший pозвідник, стрілець-снайпеp, військовослужбовець
від 25000 до 125000 грн
Київ, Київська область
Стрілець-помічник гранатометника, військовослужбовець у ЗСУ
від 50000 до 120000 грн
Київ
66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго
Гранатометник, помічник гранатометника
від 20100 до 50000 грн
Запоріжжя
Сватівський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки
З 6 по 14 липня в Азовському морі було уражено 116 суден так званого тіньового флоту рф, розповів командувач СБС…