ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Україна отримала понад 800 вантажів гуманітарної допомоги

Прочитаєте за: < 1 хв. 4 Березня 2022, 20:59 5

Сьогодні, коли в Україні триває повномасштабна війна, наша держава як ніколи потребує всебічної підтримки, повідомляє сьогодні Державна прикордонна служба України. Ми дуже вдячні усім, хто долучається до гуманітарних місій – як волонтерським організаціям, що функціонують або за лічені дні утворилися у нашій країні, так і іноземним державам, які активно пропонують допомогу.

Пропуск транспортних засобів, якими в Україну переміщують гуманітарні вантажі, здійснюється у спрощеному та позачерговому порядку.

Прикордонники разом з представниками інших контрольних служб докладають усіх зусиль, аби пропускні операції щодо таких вантажів здійснювалися максимально оперативно.

Так, з початку війни прикордонниками Західного регіонального управління здійснено пропуск 834 автомобільних транспортних засобів та 19 вагонів, якими в Україну доправляють гуманітарну допомогу.

ЇЇ надають звідусіль – не лише з сусідніх Польщі, Словаччини і Угорщини, а й з Німеччини, Чехії, Словенії тощо.

Ці вантажі прямують як для потреб українських військовослужбовців, які боронять рідну землю від російських окупантів, так і жінок, дітей, осіб похилого віку, які змушені шукати прихистку у більш безпечних регіонах нашої країни.

Така підтримка та допомога – це ще одне свідчення того, що перемога – за нами, правда – за нами! Разом – ми надзвичайно потужна сила, яку не в силах подолати підступному ворогові.

Слава Україні! Смерть ворогам!

Читайте нас в Telegram
Мітки: ,

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Новини