ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Оперативна інформація станом на 04.03.2022 щодо російського вторгнення

Новини ООС
Прочитаєте за: 3 хв. 4 Березня 2022, 6:59

Ситуація щодо російського вторгнення

Почалася дев’ята доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню. Як інформує пресслужба штабу ООС

Станом на 06:20 пожежу в учбово-тренувальному корпусі Запорізької АЕС у м. Енергодар ліквідовано. Жертв та постраждалих немає.

Основні зусилля окупантів зосереджено на оточенні Києва та послабленні спротиву в заблокованих населених пунктах. В ході виконання цього завдання, угруповання ЗС РФ вичерпали основну частину оперативних резервів та почали підготовку перекидання додаткових сил і засобів з Південного та Східного військових округів. Другі ешелони та більша частина оперативних резервів угруповань окупантів введено в операцію.

На Волинському напрямку противник силами двох БТГр перейшов до оборонних дій в районах населених пунктів Поліське та Кухарі. Не виключається, що окупант буде здійснювати збройні провокації на кордоні з метою втягування збройних сил Білорусі у війну проти України.

На Поліському напрямку угруповання окупантів, що складається з військових частин Східного воєнного округу силами до п’ятнадцяти БТГр проводить наступальну операцію у смузі Козаровичи, Вишгород Фастів, Обухів, зосередження зусиль на напрямку Бишів, Українка. У боротьбі за рубежі в районі населених пунктів Поліське, Кухарі, Бородянка, Бишів, Гореничі, Демидів ворог частково втратив наступальний потенціал. Основні сили противника блоковано та зупинено в районі Макарова. Окупанти відійшли від Бучі та аеродрому Гостомель.

На Сіверському напрямку угрупування військ Центрального воєнного округу силами до чотирнадцяти БТГр, а також 14 армійського округу Північного флоту проводить наступальну операцію у смузі Остер, Зазим’я; Березань, Вишеньки, зосереджуючи зусилля на напрямках Києва. Одночасно ворог проводить перегрупування з метою продовжити наступ у напрямку Броварів.

На Слобожанському напрямку угруповання військ Західного воєнного округу силами до шістнадцяти БТГр проводить наступальну операцію, зосереджуючи зусилля на напрямку Новомосковська. Блокує Харків з півночі. Захопив Балаклею. Противник не досягнув успіху в районі Охтирки і зосередив основні сили в районі Гадяча та Зіньківа.

На Донецькому напрямку угрупування ворога силами 1 та 2 армійських корпусів посилені сімома БТГр зі складу 8 армії продовжує наступальні дії для розвитку тактичного успіху на Новоайдарському, Волноваському та Маріупольському напрямках, вийшов до населеного пункту Новоолександрівка. Маючи значну перевагу в техніці, противник оточив Маріуполь.

На Луганському напрямку веде бойові дії в напрямку н.п. Старобільськ.

На Таврійському напрямку противник, силами до п’ятнадцяти БТГр зосередив зусилля на напрямку Миколаїв – Вознесенськ. Після перегрупування та введення частини оперативних резервів у складі до БТГр продовжує наступ у напрямку Запоріжжя, частиною сил – на Маріуполь. Відзначено введення в операцію десантно-штурмових підрозділів ЗС РФ у напрямку на Миколаїв.

Окупанти були зупинені на Миколаївському напрямку, але мали частковий успіх на напрямку Вознесенська.

Відмічено переміщення великої кількості автомобільної техніки з тимчасово окупованої території Криму, в якій окупанти здійснюють перевезення злочинців з місць виконання покарань для організації безладів у Миколаївській області.

В Чорному морі морське угруповання російських окупантів виведено з морських баз із завданням уражати надводні сили угруповання різнорідних сил українських ВМС.

Одночасно, противник продовжує підготовку до висадки морського десанту в районах Затока, Чорноморськ. Прикриття груп здійснює загін кораблів вогневої підтримки і ракетна катерна ударна група.

Для подавлення системи протидесантної оборони України на чорноморському узбережжі відмічено залучення бомбардувальників Су-24М та зафіксовано скидання касетних бомб РБК-500. Прикриття забезпечували винищувачі Су-30СМ.

На всіх напрямках противник має втрати, демотивовані окупанти здаються в полон та кидають техніку. Ці трофеї допомагають бити російських загарбників. Боротьба триває! Перемога буде за нами! Слава Україні!

Читайте нас в Telegram
«Я приїхав не гайки крутити, а воювати»: історія «Пінчера», який повернувся з еміграції, аби захищати країну
«Я приїхав не гайки крутити, а воювати»: історія «Пінчера», який повернувся з еміграції, аби захищати країну

Залишив спокійне та заможне життя в Італії, аби повернутися захищати Україну. Пройшов майже всі найважчі напрямки фронту в піхоті, а тепер освоює БПЛА.

«Перевірити до 20 травня» — Олександр Сирський доручив посилити логістику на передовій
«Перевірити до 20 травня» — Олександр Сирський доручив посилити логістику на передовій

У Збройних силах України проведуть перевірку забезпечення бійців на передньому краї — акцент на підвезенні, евакуації та роботизованих системах.

«Стали кормом для риби»: морпіхи знищили човен із російським десантом у гирлі Дніпра
«Стали кормом для риби»: морпіхи знищили човен із російським десантом у гирлі Дніпра

Спроба росіян провести ротацію в гирлі Дніпра завершилась ударами з повітря — човен із десантом знищено.

«Прощальний кадр у 4К»: спецпризначенці СБУ за тиждень ліквідували понад 2800 окупантів
«Прощальний кадр у 4К»: спецпризначенці СБУ за тиждень ліквідували понад 2800 окупантів

FPV-дрони спецпризначенців СБУ продовжують системно знищувати ворога — рахунок іде на тисячі.

Покровський напрямок — окупанти 22 рази атакували позиції ЗСУ
Покровський напрямок — окупанти 22 рази атакували позиції ЗСУ

Від початку доби агресор 62 рази атакував позиції Сил оборони.

Знайшли «нору» — накрили артилерією: укриття окупантів знищили на Куп’янському напрямку
Знайшли «нору» — накрили артилерією: укриття окупантів знищили на Куп’янському напрямку

Розвідка десантників виявила замасковану позицію росіян, яку використовували для підготовки штурмів.

ВАКАНСІЇ
Санітарний інструктор

від 21000 до 190000 грн

Вся Україна

22 окрема механізована бригада

Бойовий медик

від 20000 до 50000 грн

Полтава

Військова частина A7310

Пілот розвідувального БПЛА літакового типу

від 22000 до 120000 грн

Київ

412 ОББпС 101 ОБрО ГШ ЗСУ

Водій-електрик (ЗСУ)

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

Водій (служба в ЗСУ за контрактом)

від 30000 до 100000 грн

Іванівка, Одеська обл.

2-й відділ Березівського РТЦК та СП

Санітарний лікар

Запоріжжя

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

--- ---