ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Оборонні операції по всіх лініях фронту: зірвано плани російських загарбників

Важливі новини Новини
3 Березня 2022, 18:25
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Ситуація щодо російського вторгнення

За оперативною інформацією станом на 18.00 03.03.2022 щодо російського вторгнення наступна:

На Волинському напрямку ЗС України утримують визначені рубежі.

На території Республіки Білорусь, по той бік українсько-білоруського кордону, у лісистій місцевості розміщена 38-ма окрема десантно-штурмова бригада ЗС Республіки Білорусь.

За наявною інформацією, командування військової частини отримало наказ про перетин кордону з Україною. Доведення бойового наказу буде здійснено після перетину кордону. Морально-психологічний стан десантників вкрай низький. Офіцери та солдати не бажають виконувати роль російських найманців. Значна кількість висловилась за припинення контрактів, термін яких у більшості спливає у травні.

На Сіверщині механізовані та танкові частини стійко утримують оборону на зайнятих рубежах довкола Чернігова.

На Слобожанщині механізовані частини Збройних Сил України ефективно ведуть оборонні бої з переважаючими силами ворога, на окремих напрямках мають успіх. Противник несе великі втрати.

Угруповання Об’єднаних сил у ході важких оборонних боїв зірвало плани російських загарбників та не допустило виходу противника на адміністративні кордони Донецької та Луганської областей. Українське місто Маріуполь залишається прикладом героїчного спротиву російській навалі.

На тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей триває формування частин з резервістів, призваних у січні-лютому 2022 року. За планами російських кураторів маршеві роти будуть терміново перекидати під Харків. Мобілізовані чоловіки висловлюють гостре невдоволення.

На Приморському напрямку підрозділи ЗС України ведуть оборонну операцію в операційній зоні та здійснюють прикриття частини морського узбережжя. Частина сил виконує завдання з недопущення прориву противника з району населених пунктів Херсон та Миколаїв.

Угруповання оборони міста Києва продовжує відбиття наступу ворога, нанесення йому вогневого ураження та утримання оборонних рубежів навколо міста та основних аеродромів. Не маючи успіху, противник вдається до обстрілів цивільних будинків з південно-західних околиць української столиці.

Поряд з цим загарбники зухвало діють і в інформаційному просторі, поширюючи дезінформацію та матеріали кремлівської пропаганди. Довіряйте тільки перевіреним інформаційним ресурсам.

Будь пильним! Боротьба триває! Разом переможемо!

Слава Україні!


Вербував дружину, знімав позиції ППО та влаштував диверсію: агент рф отримав 15 років
Вербував дружину, знімав позиції ППО та влаштував диверсію: агент рф отримав 15 років

Суд визнав винним 42-річного жителя Дніпра у державній зраді та диверсії. Йому призначено покарання — 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Україна підписала з Данією угоду у форматі Drone Deal
Україна підписала з Данією угоду у форматі Drone Deal

Президент України зустрівся з лідерами європейських країн, зокрема Данії, з якою Україна підписала угоду у форматі Drone Deal.

Тисячі бланків щоденно, 370 печаток: у Києві викрито «офіси», які штампували непридатність до служби
Тисячі бланків щоденно, 370 печаток: у Києві викрито «офіси», які штампували непридатність до служби

Масштабний друкарський бізнес, який щоденно випускав більш як 3 тисячі липових лікарських висновків та різноманітних довідок викрили поліцейські у Києві.

Збував майно ЗСУ на понад мільйон гривень: правоохоронці затримали «бізнесмена»
Збував майно ЗСУ на понад мільйон гривень: правоохоронці затримали «бізнесмена»

Працівники ДБР у взаємодії з Нацполіцією та СБУ викрили й затримали на Донеччині військовослужбовця, який незаконно продав майна на 1,1 мільйон гривень.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Стрілець

від 51000 до 121000 грн

Запоріжжя

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

RobotaUa Оператор-радіотелефоніст, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

RobotaUa Водій (кат. С, СЕ), військовослужбовець

від 22000 до 122000 грн

Львів

216 окремий батальйон 125 ОБр Сил ТрО

Olx сапер 144 окремої піхотної бригади

від 20000 до 120000 грн

Чернігів, Чернігівська область

WorkUa Начальник групи телекомунікації інформаційно-телекомунікаційного вузла

від 20000 до 25000 грн

Хмельницький

Військова частина А1056

Olx Механік-водій, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

ПУБЛІКАЦІЇ