ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Українська православна церква збирає собор з питанням виходу з московського патріархату

Відео Новини
2 Березня 2022, 7:51
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Низка священнослужителів Української православної церкви записала звернення до патріарха Кирила та митрополита Онуфрія, в якому просила порушити питання про вихід церкви з московського патріархату через замовчування війни в Україні та потурання російській владі.

«Ми вважали вас Батьком, а ви виявилися гіршим за вітчима. Бог вам суддя. Я звертаюся до свого настоятеля Блаженнійшого митрополита Онуфрія з проханням ініціювати скликання помісного собору УПЦ, на якому порушити питання про недоречність перебування у складі московського патріархату і зміну канонічного статусу нашої церкви», — заявив Петро Семащук, настоятель храму Феодора Освяченого.

Крім того, служителі церкви пообіцяли не згадувати ім’я патріарха Кирила під час богослужінь. Частина із них заявили, що не хочуть мати з ним нічого спільного.

«Ось уже кілька днів, як я на богослужіннях перестав поминати патріарха Кирила, який своїм злочинним мовчанням благословляє весь той жах, що відбувається у моїй Україні. Він благословляє своїм мовчанням путінську, російську агресію проти моєї країни», ㅡ сказав Олександр Сорокін, клірик Київської єпархії Святотроїцького храму Києва.

Звернення звучали українською та російською мовою.

Настоятелі храму Федора Освяченого м. Київ, храму Церкві святого князі Ярослава Мудрого м. Київ, храму села Демідова Київської області (майже знищено російськими окупантами), Свято-Троїцького храму м. Київ, храму Святого Миколаю село В’язовка (Дніпропетровської епархії), храму Ангела Гавриила м. Київ, Воскресенського храму село Зазим’я.


«Іноземців варто залучати в українське військо» — командир корпусу «Хартія»
«Іноземців варто залучати в українське військо» — командир корпусу «Хартія»

Командир 2-го корпусу Нацгвардії «Хартія» Ігор «Корнет» Оболєнський розповів про залучення іноземних добровольців на штурмові та піходні посади. 

Не можуть захопити, то знищують КАБами: окупанти вбомблюють Новопавлівку у землю
Не можуть захопити, то знищують КАБами: окупанти вбомблюють Новопавлівку у землю

За один день росіяни скинули на Новопавлівку одразу 27 керованих авіаційних бомб.

50 тисяч окупантів за пів року: «Альфа» СБУ поставила нищення окупантів на конвеєр
50 тисяч окупантів за пів року: «Альфа» СБУ поставила нищення окупантів на конвеєр

Воїни Центру спецоперацій «Альфа» Служби безпеки України за першу половину року знешкодили понад 50 тисяч росіян.

Усі командири відзначають важливість справедливого розподілу особового складу — Президент
Усі командири відзначають важливість справедливого розподілу особового складу — Президент

Володимир Зеленський разом з заступником Керівника свого офісу бригадним генералом Павлом Палісою спілкувалися з командирами корпусів.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Радіотелеграфіст

від 20100 до 120000 грн

Кривий Ріг

77 ОАеМБр ДШВ ЗС України

WorkUa Фельдшер, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Дніпро

Військова частина А4615

Olx Майстер по ремонту БТ (бойової техніки) / ЗСУ / 61 ОМБр

від 20000 до 120000 грн

Чорноморське

61 ОМБр

WorkUa Стрілець, помічник гранатометника

від 21000 до 125000 грн

Червоноград

63 окремий батальйон 103 ОБр Сил ТрО

WorkUa Водій автомобільної групи

від 23000 до 23000 грн

Могилів-Подільський

Державна прикордонна служба України

RobotaUa Кухар-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Дніпро

Косівський РТЦК та СП

ПУБЛІКАЦІЇ