ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Андрія Ляховича призначено уповноваженим Президента із взаємодії з добровольчими формуваннями

Важливі новини Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 2 Березня 2022, 10:01

Ситуація щодо російського вторгнення

Президент України Володимир Зеленський призначив Андрія Ляховича уповноваженим Президента з питань взаємодії з громадськими об’єднаннями та добровольчими формуваннями, які беруть участь у забезпеченні національної безпеки.

Про це йдеться в Указі глави держави №86/2022 від 1 березня 2022 року.

Призначення було зроблено з метою налагодження належної взаємодії з громадянами, громадськими об’єднаннями, добровольчими формуваннями, які добровільно беруть участь у забезпеченні національної безпеки, обороні та захисті держави у зв’язку зі збройною агресією Російської Федерації проти України.

«Основним завданням Радника – уповноваженого Президента України з питань взаємодії з громадськими об’єднаннями та добровольчими формуваннями, які беруть участь у забезпеченні національної безпеки, є налагодження ефективної взаємодії громадян, громадських об’єднань, добровольчих формувань, що утворилися або самоорганізувалися для оборони України та добровільно беруть участь у забезпеченні національної безпеки, обороні та захисті держави, зі Збройними Силами України, іншими утвореними відповідно до законів України військовими формуваннями та правоохоронними органами», – йдеться в Указі Президента України.

Незаконно вилучав майно маріупольців: черговому колаборанту повідомлено про підозру
Незаконно вилучав майно маріупольців: черговому колаборанту повідомлено про підозру

Слідче управління ГУ Національної поліції в Донецькій області 28 травня 2026 року повідомило про підозру за ст. 438 КК України ще одному зраднику.

«Вони тарілки ставлять на узліссі, а ми їх палимо» — окупанти продовжують шукати заміну Starlink
«Вони тарілки ставлять на узліссі, а ми їх палимо» — окупанти продовжують шукати заміну Starlink

Тактика малих груп, замінники Starlink та артилерія ніяк не можуть надати окупанту перевагу на Куп’янському напрямку.

«Гарматний допінг» закінчиться: у СЗР пояснили, чому економіка рф стала заручницею війни
«Гарматний допінг» закінчиться: у СЗР пояснили, чому економіка рф стала заручницею війни

Російська економіка дедалі більше залежить від війни і ризикує зіткнутися з кризою після її завершення.

Встановлено командирів рф, відповідальних за ракетний удар по багатоповерхівці в Одесі у 2022 році
Встановлено командирів рф, відповідальних за ракетний удар по багатоповерхівці в Одесі у 2022 році

Правоохоронні органи зібрали доказову базу проти російського командування, відповідального за ракетний удар по 16-поверховому будинку в Одесі.

До Словаччини не дійшли кілометр: прикордонники затримали провідника з двома «туристами»
До Словаччини не дійшли кілометр: прикордонники затримали провідника з двома «туристами»

На Закарпатті викрили канал незаконного переправлення чоловіків через українсько-словацький кордон.

ВАКАНСІЇ
Водій кранівник військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Нікополь

Військова частина А2110

Стрілець військовослубовець 5 ОШБр

від 20000 до 120000 грн

Київ, Київська область

Кухар

від 10000 до 15000 грн

Васильків

Військова частина А1789

Гранатометник

від 21000 до 120000 грн

Суми

73 батальйон

Старший механік автомобільної роти

від 21000 до 23000 грн

Запоріжжя

Військова частина А3130

Кулеметник

від 21400 до 121400 грн

Дніпро

31 Бр НГУ ім. генерал-майора Олександра Радієвського

--- ---