ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

До Військово-медичного клінічного центру Західного регіону доправили поранених військовослужбовців

Військова медицина
Прочитаєте за: 2 хв. 27 Лютого 2022, 11:38

– Військовослужбовців евакуювали автомобільним транспортом. Вони зазнали вогнепальних та осколкових поранень. Стан здоров’я – задовільний. Зараз проводиться дообстеження пацієнтів та необхідні оперативні втручання  – розповів головний хірург ВМКЦ Західного регіону полковник медичної служби Григорій Прохоренко. – Поранені – військовослужбовці частин та підрозділів  Збройних Сил України, у тому числі і територіальної оборони. Вони вже пожертвували заради України найціннішим – своїм здоров’ям! Наразі військові медики надають їм необхідну допомогу та роблять усе, аби захисники якнайшвидше повернулися в стрій, а потім – до своїх рідних та близьких.

Від 24 лютого Військово-медичний клінічний центр Західного регіону перейшов на роботу в посиленому режимі. Тут розгорнуті додаткові ліжка для пацієнтів.

– Нещодавно наш центр відвідали студенти 4-6 курсів Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького. Ми ознайомили їх з роботою військового медичного закладу. Майбутні лікарі добровільно зголосилися у разі потреби прийти і допомагати військовим медикам, – зазначив Григорій Прохоренко. – Молоде покоління лікарів хоче бути корисним своїй країні і своїм захисникам.

Медики запевняють, що Військово-медичний клінічний центр Західного регіону має все необхідне для лікування і реабілітації поранених та хворих. Є значний запас медикаментів та крові.

– Зараз сотні львів’ян хочуть підтримати наших поранених воїнів. Мешканці міста приносять до госпіталю засоби гігієни, теплі речі, сигарети і солодощі, різноманітні напої. Таким чином вони висловлюють свою підтримку захисникам, – розповіла волонтер Наталія Арестова. –  Чимало людей залишають свої контакти на випадок, якщо госпіталь потребуватиме медикаментів чи донорів крові. Від імені медичного персоналу та пацієнтів щиро дякую усім небайдужим мешканцям міста. Запевняю, що наразі у ВМКЦ ЗР є все що треба.

Кореспондент АрміяInform
Танк у лісосмузі: дронарі бригади «Гарт» уразили важку бронетехніку противника
Танк у лісосмузі: дронарі бригади «Гарт» уразили важку бронетехніку противника

На Південно-Слобожанському напрямку прикордонники-оператори БПЛА бригади «Гарт» уразили ворожий танк та інші об'єкти ворога.

Запоріжжя зазнало ворожого обстрілу: три людини поранено, серед них дитина
Запоріжжя зазнало ворожого обстрілу: три людини поранено, серед них дитина

Ворог обстріляв житлові будинки Запоріжжя, травми отримали чоловіки 67 та 49 років та десятирічна дитина.

Ворог 21 раз атакував на Покровському напрямку: Генштаб повідомив про ситуацію на фронті
Ворог 21 раз атакував на Покровському напрямку: Генштаб повідомив про ситуацію на фронті

З початку цієї доби фіксується висока інтенсивність бойових дій: окупаційні війська здійснили 64 штурми позицій українських підрозділів.

Накопичились і закінчились: 63 бригада знищує ворожі укриття з особовим складом
Накопичились і закінчились: 63 бригада знищує ворожі укриття з особовим складом

Дронарі 63 окремої механізованої Лиманської бригади фіксують локації накопичення окупантів та завдають удари по ворожим сховкам.

Дві тисячі окупантів за тиждень: дронарі «Альфа» СБУ показали бойову роботу
Дві тисячі окупантів за тиждень: дронарі «Альфа» СБУ показали бойову роботу

Лише за останній тиждень оператори FPV-дронів Центру спецоперацій «Альфа» СБУ знищили близько 2 тисяч російських окупантів.

Так діють терористи: у Краматорську росіяни вбили мешканця ударом FPV-дрона
Так діють терористи: у Краматорську росіяни вбили мешканця ударом FPV-дрона

Сьогодні, 6 червня, російські війська вкотре здійснили цинічний воєнний злочин проти мирного населення Краматорська.

ВАКАНСІЇ
Стрілець

від 20000 до 130000 грн

Київ

67 ОМБр ДУК

Старший стрілець-оператор, військовослужбовець

від 21000 до 120000 грн

Миколаїв

189 окремий батальйон 123 ОБр ТрО

Зовнішній пілот, оператор безпілотних літальних апаратів у 160 ОМБР

від 20000 до 120000 грн

Деражня

Третій відділ Хмельницького РТЦК та СП

Оператор БПЛА

від 20000 до 120000 грн

Миколаїв

Корабельный районный территориальный центр комплектования и социальной поддержки

Командир взводу/відділення / ЗСУ / 61 ОМБр

від 20000 до 120000 грн

Чорноморське

61 ОМБр

Гранатометник

від 21400 до 121400 грн

Дніпро

31 Бр НГУ ім. генерал-майора Олександра Радієвського

--- ---