ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

У Росії за дві доби протестів затримано 1787 осіб – антивоєнні активісти

Новини світу та України Публікації
26 Лютого 2022, 12:48
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Учасники антипутінських мітингів, які з поки що з невеликою інтенсивністю та чисельністю проходять у найбільших містах країни-агресора, повідомляють, що за два дні путінськими карателями було затримано 1787 осіб – учасників протестів.

Повідомляється, що російська влада, ув’язнивши або вигнавши з країни всіх можливих організаторів, постійно залякує протестувальників штрафами та ув’язненням. Попри те, що багато хто дезорієнтований, багато хто наляканий, люди все одно виходять і, як стверджується, вчора вийшло більше людей, ніж у перший день початку відкритої агресії. Протестувальники проводять акції у вигляді ходи, під час якої скандують «Нет войне!»

Про мотивацію мітингувальників розповів, зокрема, учасник протестів у Москві, програміст Сергій Лєщіна.

«Когда твоя страна становится настоящим чистым злом, которое уничтожает не только себя, а пытается превратить в такой же ужас весь мир, то ты понимаешь, что может не оказаться места, куда можно будет убежать, чтобы хотя бы не видеть этого. Когда уже даже нет иллюзии, что есть предел, дальше которого оно не зайдёт. Когда сумасшедший правитель решает, что он новый Гитлер. И если в такой ситуации не будет людей, которые ему возразят, то иначе всё дальнейшее — это уже не жизнь, а бессмысленное существование», – констатує Сергій Лєщіна.

Оригінальний допис.

Кореспондент АрміяInform

Липень під вогнем: українська ППО збила понад 5,3 тисячі ракет і дронів
Липень під вогнем: українська ППО збила понад 5,3 тисячі ракет і дронів

Українська ППО в липні 2026 року відбила масовані атаки росії, перехопивши понад 5300 ракет і ударних дронів, а також знешкодивши понад 48 тисяч БПЛА.

За місяць мінус понад 50 тисяч цілей: Повітряні Сили підбили підсумки липня
За місяць мінус понад 50 тисяч цілей: Повітряні Сили підбили підсумки липня

Протягом липня 2026 року Cили оборони знищили понад 5300 повітряних цілей, крім того, знешкодили понад 48 000 БПЛА тактичного рівня.

Уражено РЛС у Криму, ретранслятори «Гераней» та базу запуску БПЛА
Уражено РЛС у Криму, ретранслятори «Гераней» та базу запуску БПЛА

У ніч на 7 серпня 2026 року Сили оборони уразили радіолокаційну станцію раннього виявлення поблизу Оленівки і місце зберігання, підготовки і пуску ударних БПЛА.

«Мули» та мотоцикли не допомогли: як ЗСУ зламали логістику росіян на Олександрівському напрямку
«Мули» та мотоцикли не допомогли: як ЗСУ зламали логістику росіян на Олександрівському напрямку

Українські удари по тилах змусили росіян відмовлятися від мототехніки для логістики біля фронту, водночас ворог знову почав застосовувати РСЗВ.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Водій-кранівник (кран автомобільний)

від 17500 до 100000 грн

Харків

АРЗ СП ГУ ДСНС України у Луганській області

WorkUa Інженер відділу повірки та регулювання радіовимірювальних приладів, військовослужбовець

від 28000 до 30000 грн

Харків

Метрологічний центр військових еталонів ЗСУ

Olx Інструктор навчального взводу

від 22000 до 42000 грн

Васильків, Київська область

WorkUa Бойовий медик взводу

від 20000 до 120000 грн

Запоріжжя

112 окремий батальйон 110 ОБрТрО

RobotaUa Діловод-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Харків

Косівський РТЦК та СП

ПУБЛІКАЦІЇ