ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

На Полтавщині місцева влада та промислові підприємства надають допомогу військовим

Суспільство
25 Лютого 2022, 14:51
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Ситуація щодо російського вторгнення

Про другий день війни та ситуацію на Полтавщині поінформував під час брифінгу тимчасово виконуючий обов’язки керівника Полтавської обласної військово-цивільної адміністрації Дмитро Лунін.

– Україна героїчно чинить опір російському вторгненню. Знищені літаки, танки, бронетехніка агресора. Вбиті, поранені та полонені загарбники. Українці пишаються своєю армією, – зазначив він.

Він додав, що керівництво області та районів тепер працює в режимі військових адміністрацій. Адже відсьогодні Президентом України оголошена загальна мобілізація.

– Зараз ситуація на Полтавщині спокійна та контрольована. Боїв на території області немає. Цієї ночі Полтавщина не потрапила під ракетні удари. Надзвичайних ситуацій та техногенних катастроф немає, – підсумував керівник Полтавської обласної військово-цивільної адміністрації.

До речі, як стало відомо кореспондентові АрміяInform, по всій області швидко встановлено необхідну кількість блокпостів. Із останнім допомагала обласна та районна  влада, а також керівники промислових підприємств чи заводів. Тож, залізобетонні споруди було поставлено та обладнано всім необхідним буквально за лічені години.

Кореспондент АрміяInform

Україна та Євросоюз запускають програми на €343 млн для розвитку технологій подвійного призначення
Україна та Євросоюз запускають програми на €343 млн для розвитку технологій подвійного призначення

Єврокомісія, МОУ, уряди Франції та Фінляндії уклали угоди щодо розширення промислових спроможностей у сфері технологій подвійного призначення та ОПК.

Мільйони євро на оборонні технології: Уряд запускає міжнародні гранти від Brave International
Мільйони євро на оборонні технології: Уряд запускає міжнародні гранти від Brave International

Тепер Україна разом із союзниками створюватиме спільні фонди, щоб видавати гранти найкращим defense-tech розробникам з усього світу.

Найгарячіше на Гуляйпільському напрямку: Генеральний штаб повідомив про ситуацію на фронті
Найгарячіше на Гуляйпільському напрямку: Генеральний штаб повідомив про ситуацію на фронті

Від початку доби агресор 57 разів атакував позиції Сил оборони, українські війська виснажують ворога вздовж усієї лінії бойового зіткнення та у ворожому тилу.

Ворог атакував Сумську громаду трьома реактивними БПЛА: є поранені, пошкоджено інфраструктуру
Ворог атакував Сумську громаду трьома реактивними БПЛА: є поранені, пошкоджено інфраструктуру

Окупанти завдали удару по Сумській громаді, унаслідок чого по медичну допомогу звернулось 18 людей.

ВАКАНСІЇ
Механік-водій БМП

від 24000 до 124000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

Офіцер, військовослужбовець ЗСУ

від 24000 до 120000 грн

Харків, Харківська область

Номер обслуги самохідної гармати в ЗСУ

від 20000 до 60000 грн

Кривий Ріг

Інгулецький ОРТЦК та СП

Радіоелектротехнік

від 20100 до 20100 грн

Хмельницький

Хмельницький ОМТЦК та СП

Інспектор прикордонної служби

від 21000 до 51000 грн

Суми

Державна прикордонна служба України