ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Противник обстріляв населений пункт Мемрик

Новини ООС
21 Лютого 2022, 17:37
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Сьогодні, 21 лютого, російські окупаційні війська здійснили понад пів сотні пострілів зі 152-мм артилерійських систем по селищу Мемрик. Заборонене Мінськими домовленостями озброєння ворог розмістив у районі шахти імені Абакумова — житловому секторі на заході міста Донецьк.

Майже всі вони впали поблизу населеного пункту, повідомили в ОТУ «Схід».

Декілька снарядів розірвалося в безпосередній близькості від Християнського духовного центру «Надія», який розташований на околицях селища. Під час обстрілу в приміщенні центру перебувала родина у кількості 7 людей: батько, мати та п’ятеро дітей. На щастя, ніхто із них не постраждав.

Внаслідок обстрілу уламками було пошкоджено дитячий майданчик та вибито шибки. Крім того, пошкодження зазнав автомобіль родини.

Цей черговий факт навмисного ведення збройними формуваннями РФ вогню по цивільних об’єктах яскраво засвідчує реальне ставлення окупантів до мирних громадян, особливо до дітей.

Фото автора

Кореспондент АрміяInform

«Молнії» стали небезпечнішими: у НГУ розповіли про нову тактику росіян поблизу Добропілля
«Молнії» стали небезпечнішими: у НГУ розповіли про нову тактику росіян поблизу Добропілля

Окупанти змінили тактику біля Добропілля, намагаються обійти місто та модернізують дрони «Молнія», ускладнюючи роботу українського РЕБ.

Росіяни вдарили по житловому сектору Миколаєва: загинула 89-річна жінка, серед постраждалих двоє дітей
Росіяни вдарили по житловому сектору Миколаєва: загинула 89-річна жінка, серед постраждалих двоє дітей

У ніч на вівторок, 4 серпня, російські окупаційні війська завдали удару по житловому сектору Миколаєва, внаслідок чого загинула одна людина, ще семеро постражда

«Усі цілі знищено»: 33 ОШП підловив ворожих артилеристів ще на дальніх підступах
«Усі цілі знищено»: 33 ОШП підловив ворожих артилеристів ще на дальніх підступах

Бійці 33 окремого штурмового полку намагаються завдавати вогневого ураження російським окупантам ще до того, як вони висунуться на позиції.

«Диви як спалахує! Прикол»: атаковано склад Wildberries під Красним Бором площею 154 000 м²
«Диви як спалахує! Прикол»: атаковано склад Wildberries під Красним Бором площею 154 000 м²

В районі Красного Бору Ленінградській області рф загорівся склад російського маркетплейса Wildberries.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Інженер-електронщик (ЗСУ)

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

RobotaUa Психолог в бойову бригаду ( Служба за контрактом ЗСУ)

від 20000 до 120000 грн

Запоріжжя

Заводський РТЦК та СП

WorkUa Зам. командира роти

від 27000 до 127000 грн

Дніпро

Рекрутинговий центр Самарського району, Самарський РТЦК та СП

RobotaUa Стрілець

від 25000 до 125000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

WorkUa Навідник-оператор

від 23000 до 173000 грн

Вся Україна

503 ОБМП

WorkUa Комендор

від 21000 до 50000 грн

Київ

Військова частина А4269