У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…
За добу 18 лютого в Україні зафіксовано 17 448 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби. Госпіталізовано – 3 172 осіб; летальних випадків – 152; одужало – 11 963 осіб. Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я України.
Станом на 10.00 20 лютого 2022 року в Збройних Силах України на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, хворіє 3778 осіб. Про це повідомляє Командування Медичних сил ЗС України.
Всього за час пандемії одужало 45 906 осіб, летальних випадків 113.
На ізоляції (у т. ч. самоізоляції) перебуває 757 осіб.
За минулу добу зареєстровано 47 нових випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19.
Вакцинація від COVID-19.
Від початку вакцинальної кампанії у Збройних Силах України 239 087 осіб отримали 1 дозу вакцини.
2 дози вакцини отримали 233 854 особи.
Бустерну дозу вакцини отримали 26 794 особи.
Серед лідерів — 47 механізована бригада «Магура», 15 бригада артрозвідки «Чорний ліс», 105-та бригада ТрО та підрозділи ДШВ.
Цієї ночі українські далекобійні санкції досягли двох нафтопереробних заводів на російській території.
Почалося бета-тестування автоматичних переведень між підрозділами корпусу без погодження з безспосереднім командиром, яке доступне для солдатів та сержантів.
У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…