ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

39 родин військових отримали ключі від нових квартир

Прочитаєте за: < 1 хв. 18 Лютого 2022, 18:48 13

Сьогодні, 18 лютого, голова Хмельницької обласної державної адміністрації Сергій Гамалій вручив ключі від нових квартир військовослужбовцям Кам’янець-Подільського гарнізону.

Щасливими власниками житла, зведеного відповідно до Державної програми Міністерства оборони України «Будівництво (придбання) житла для військовослужбовців Збройних Сил України», стали 39 родин діючих військовослужбовців та військовослужбовців запасу.

Як відзначив при цьому голова Хмельницької ОДА Сергій Гамалій, на сьогодні завдання держави щодо підвищення соціальних стандартів військової служби є одним із пріоритетних та першочергових, адже якісно виконувати службові завдання набагато легше, коли ти спокійний за добробут своєї родини.

Сергій Волошин — справжній бойовий офіцер, людина, яка насправді добре знає, що таке захист країни від російської агресії. Він один із тих, хто сьогодні отримав житло, на яке чекав понад двадцяти років. У своїй промові він подякував керівництву держави за підтримку військових, які сьогодні зі зброєю в руках стоять на захисті незалежності і територіальної цілісності України.

Вітаючи новоселів, начальник гарнізону полковник Володимир Родіков побажав усім і кожному зі щасливих володарів сертифікатів на житлову площу сімейного затишку, родинного щастя, тепла і дзвінкого дитячого сміху в нових помешканнях.

Фото Романа Жука

10

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Новини, Соціальний захист