ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Україну хочуть бачити в НАТО, але не всі члени Альянсу – Володимир Зеленський

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 17 Лютого 2022, 12:07

Україна довгий час рухається в напрямку членства в НАТО, але, як і в багатьох інших питаннях суверенного вибору, на шляху євроатлантичної інтеграції нашій державі чиниться протидія. Про це Глава держави сказав під час спілкування з представниками ЗМІ в Маріуполі на Донеччині.

«Питання НАТО є одним із тих, через які на Україну здійснюється тиск. Головне питання – це незалежність України і її самостійний вибір у будь-яких питаннях, і Україна багато років виборює своє право на це», – наголосив Президент.

Володимир Зеленський зауважив, що Україна обрала курс на членство в НАТО задля своєї безпеки, і тривалий час рухається в цьому напрямку, але відстань до Альянсу для нашої країни не скорочується.

«І це не філософське питання, а є конкретні причини – через протидію і Росії, яка не хоче, щоб Україна була членом НАТО, і деяких країн – членів Альянсу. І в цьому немає ніяких секретів», – сказав він.

Водночас Володимир Зеленський зауважив, що РФ зараз використовує питання НАТО як виправдання, чому їхні війська стоять на українських кордонах, а деякі європейські країни «підігрують їм у цьому».

«Але не потрібно перекручувати. Адже це у нас окупували території, це на наших кордонах стоїть армія», – наголосив Глава держави.

Президент відзначив, що геополітичний курс України закріплений у нашій Конституції, і це дійсно є вибором українського народу.

«Але не вибір українського народу щодо того, коли ми там будемо, бо це не тільки від нас залежить – 30 країн повинні одноголосно погодити це рішення», – зауважив Президент і додав, що на сьогодні можливість винесення питання НАТО на референдум не розглядається.

Читайте нас в Telegram
Ракети «Фламінго» атакували одразу кілька об’єктів ворожого ВПК — Президент

У ніч на вівторок, 5 травня, Сили оборони атакували крилатими ракетами «Фламінго» одразу кілька об’єктів військово-промислового комплексу росіян.

«Противник знесилився, починає покидати позиції» — на Олександрівському напрямку десантники контратакують
«Противник знесилився, починає покидати позиції» — на Олександрівському напрямку десантники контратакують

На Олександрівському напрямку російські військові атакували сім разів. Сили оборони захистили позиції та відповіли.

«Квиток» до Молдови за $23 000: у Києві затримано організатора схеми для ухилянтів
«Квиток» до Молдови за $23 000: у Києві затримано організатора схеми для ухилянтів

У столиці викрили канал незаконного виїзду чоловіків за кордон. За «послугу» брали десятки тисяч доларів.

Від Північної Кароліни до «Маґури»: історія американського добровольця на позивний «Форрест»
Від Північної Кароліни до «Маґури»: історія американського добровольця на позивний «Форрест»

28-річний американець перетнув океан, щоб долучитися до ЗСУ. Його шлях — від будівництва до передової, а мотивація — свобода, про яку він знав ще підлітком.

Рекордні показники дронів-перехоплювачів: 194 підрозділи мають підтверджені збиття «Шахедів»
Рекордні показники дронів-перехоплювачів: 194 підрозділи мають підтверджені збиття «Шахедів»

Україна продовжує системно посилювати захист неба від російських загроз, і дрони-перехоплювачі вже стали невід’ємною частиною ППО.

Окупанти атакували центр Чернігова ударним дроном: є постраждалі та руйнування
Окупанти атакували центр Чернігова ударним дроном: є постраждалі та руйнування

Російські війська завдали удару по центральній частині Чернігова, використавши для атаки ударний БПЛА.

ВАКАНСІЇ
Оператор БпЛА, Військова служба за контрактом, Військовослужбовець ЗСУ

від 20000 до 120000 грн

Петрівське, Запорізька область

Водій

від 21000 до 21000 грн

Запоріжжя

Бердянський РТЦК та СП

Номер обслуги до 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади

від 24000 до 124000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

Військовий перекладач з англійської

від 25000 до 55000 грн

Житомир

Військова частина А1262

Стрілець

від 21000 до 21000 грн

Ізяслав

Третій відділ Шепетівського РТЦК та СП

Інспектор прикордонної служби

від 20000 до 25000 грн

Могилів-Подільський

Державна прикордонна служба України

--- ---