ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Дипломатичні радники Україна та Фінляндії обговорили гібридні виклики безпеці в контексті нещодавніх кібератак

Міжнародне співробітництво Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 17 Лютого 2022, 11:42

Заступник керівника Офісу Президента України Ігор Жовква під час телефонної розмови з радником Прем’єр-міністра Фінляндії з міжнародних питань Лаурою Войонмаа обговорили актуальну безпекову ситуацію вздовж кордонів України та кроки, які здійснюють Президент України й міжнародні партнери нашої держави з метою деескалації.

Як інформує Офіс Президента, Ігор Жовква наголосив на важливості солідарної позиції Фінляндії та подальшої підтримки суверенітету й територіальної цілісності України.

Співрозмовники торкнулися тематики діяльності Кримської платформи та обговорили практичні заходи, що плануються в межах згаданої ініціативи на 2022 рік.

Під час розмови заступник керівника Офісу Президента окреслив пріоритети України в контексті реалізації стратегії європейської інтеграції. Також відбувся обмін думками щодо практичних ініціатив нашої держави, спрямованих на реалізацію стратегічної мети щодо набуття членства в ЄС.

Дипломатичні радники окремо обговорили гібридні виклики безпеці, зокрема в контексті нещодавніх кібератак на веб-сторінки державних установ України. Ігор Жовква підтвердив готовність ділитися з фінською стороною досвідом протидії кіберзагрозам, які є елементами гібридної агресії.

Читайте нас в Telegram
«Сміливі, терплячі, накази виконують на 10 з 10»: у штурмі поблизу Вовчанська відзначилися добровольці з Латинської Америки

На Харківщині, в районі Вовчанська, підрозділи 23-го штурмового полку провели успішну атаку на позиції росіян.

«Росіяни не могли не знати, яке судно в морі» — Президент про удар по китайському судну
«Росіяни не могли не знати, яке судно в морі» — Президент про удар по китайському судну

Загалом унаслідок нічної атаки рф по Україні є руйнування у восьми областях, а також відомо про десятки поранених, серед них діти.

ВМС ЗСУ: росіяни атакували в Чорному морі судно з громадянами Китаю
ВМС ЗСУ: росіяни атакували в Чорному морі судно з громадянами Китаю

Сьогодні вранці ворожий ударний БПЛА атакував суховантажне судно «KSL DEYANG», яке перебувало в морі неподалік Одещини.

Ховаються, тікають, але все одно вмирають: Буковинські десантники влаштували полювання на окупантів
Ховаються, тікають, але все одно вмирають: Буковинські десантники влаштували полювання на окупантів

Просочуючись на Олександрівському напрямку, російські піхотинці швидко перетворюються на здобич українських безпілотників.

«Маємо збільшення всього російського в повітрі» — на Куп’янському напрямку тривають щоденні штурми
«Маємо збільшення всього російського в повітрі» — на Куп’янському напрямку тривають щоденні штурми

На Куп’янському напрямку збільшилася інтенсивність атак противника.

Наймасштабніша атака на Москву та Підмосков’я: росіяни відкрито сумніваються в надійності ППО
Наймасштабніша атака на Москву та Підмосков’я: росіяни відкрито сумніваються в надійності ППО

Російські пропагандисти критикують надійність своєї системи ППО після ударів Сил оборони України по цілях у Московській області.

ВАКАНСІЇ
Робота/Військовослужбовець ЗСУ/Житомир та Область/Без досвіду

від 20100 до 120000 грн

Житомир, Житомирська область

Номер обслуги 155 окремого батальйону територіальної оборони

від 21000 до 51000 грн

Степанівка, Сумська область

Стрілець – помічник гранатометника

від 20000 до 120000 грн

Кропивницький

Військова частина А7343

Радіотелефоніст мінометної батареї, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Краматорськ

23 ОМПБ 56 ОМПБр

Майстер ремонтної майстерні

від 25000 до 30000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Оператор-топогеодезист, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

--- ---