ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Заметіль-2022» на Рівненщині: застосували озброєння від країн-партнерів НАТО

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 16 Лютого 2022, 15:52

Сьогодні на Рівненщині в рамках командно-штабних навчань «Заметіль-2022», котрі наразі відбуваються на полігонах нашої держави, українські військовослужбовці на практиці застосували ракетні комплекси протиповітряної та протитакової оборони вітчизняного та іноземного виробництва. Зокрема застосовувались ПТРК «Стугна», «Корсар», Javelin, NLAW та М141М1.

За навчанням спостерігав Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України — Президент України Володимир Зеленський, заступник Міністра  оборони України Ганна Маляр, Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний, представники оборонного сектору України та військові аташе іноземних держав. 

За легендою навчань, батальйонна тактична група однієї з механізованих бригад ЗС України з приданими танковими та артилерійськими підрозділами продемонструвала оборонні дії в прикордонній смузі. 

— Під час цього навчання демонструються спільні дії підрозділів територіальної оборони та Збройних Сил України, — повідомив полковник Андрій Мельник. — Ми також побачили комплекс злагоджених дій української розвідки та інших силових структур, а також побачили, як на практиці застосовують оборонні ракетні комплекси країн-партнерів НАТО. 

На навчанні військові розглянули різні сценарії розвитку атаки умовного противника: як із проривом кордону та розгортанням ворожих підрозділів на різних рубежах, так і з нарощенням сил та засобів під час бою.

Кореспондент АрміяInform

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Хочу жить