ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Президент на зустрічі з главами МЗС трьох країн: Важливо, що ви відвідали ООС та ознайомилися із ситуацією на місці

Прочитаєте за: 2 хв. 9 Лютого 2022, 8:16 5

Президент України Володимир Зеленський на зустрічі з міністрами закордонних справ Чеської Республіки – Яном Ліпавським, Австрії – Александром Шалленбергом та Словацької Республіки – Іваном Корчоком ознайомив їх з безпековою ситуацією навколо нашої країни та ініціативами України щодо активізації Мінського процесу та роботи в Нормандському форматі.

Як інформує Офіс Президента, візит здійснюється за ініціативою Чехії як країни, що головує в межах Славковського формату, який об’єднує ці три європейські держави.

«Дуже важливо, що ви відвідали зону проведення ООС та особисто ознайомилися із ситуацією на місці», – наголосив Президент.

Міністри висловили одностайну підтримку суверенітету й територіальної цілісності України, наголосили на її повному й беззаперечному праві самостійно визначати шляхи забезпечення власної безпеки та обирати оборонні союзи.

Володимир Зеленський акцентував на важливості зміцнення оборонної підтримки нашої держави.

«Дякую кожному з вас, вашим країнам за підтримку й конкретну допомогу Україні», – заявив він.

Глава держави позитивно відзначив факт збереження повноцінної дипломатичної присутності Чехії, Австрії та Словаччини в Києві й утримання цих держав від евакуації родин дипломатів.

Президент наголосив на важливості подальшого поглиблення економічної інтеграції між Україною та Європейським Союзом і розширення доступу українських товарів на ринок ЄС, зокрема з використанням можливостей оновлення торговельної частини Угоди про асоціацію.

Ян Ліпавський, Александр Шалленберг та Іван Корчок висловили одностайну думку про те, що безпека України невіддільна від безпеки Європи й без досягнення миру в нашій державі неможливо досягти стабільності на континенті.

Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Міжнародне співробітництво, Новини