ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Новий Bayraktar TB3 зможе залишатися у повітрі протягом 50 годин

Прочитаєте за: 2 хв. 9 Лютого 2022, 12:04 89

Про це повідомив співвласник компанії Baykar Сельчук Байрактар, пише турецьке інформаційне агентство «Анадолу». Слід додати, що БПЛА Bayraktar Akinci і Bayraktar TB2 можуть перебувати у повітрі фактично вдвічі менше.

— Наразі ведеться робота над удосконаленням прототипу Bayraktar TB3, який зможе злітати та здійснювати посадку на коротких смугах. Сподіваємося, що Bayraktar TB3 здійснить свій перший політ уже цього року, — зазначив Сельчук Байрактар.

За його словами, у розробленні нових безпілотних літальних апаратів Bayraktar TB3 беруть участь і фахівці Азербайджану. Він зазначив, що справжню ефективність безпілотної авіації світ усвідомив під час нещодавньої 44-денної війни в Нагірному Карабаху. Також Сельчук Байрактар назвав Bayraktar TB2 найкращим у своєму класі.

Раніше повідомлялося, що новий БПЛА Bayraktar TB3 матиме максимальну злітну вагу в 1200 кг, що значно більше у порівнянні з Bayraktar TB2 і це дозволить йому нести додаткове озброєння, необхідне для ефективного ураження цілей на морі. Також Сельчук Байрактар висловлював надію, що, крім усього арсеналу, доступного TB2, новий Bayraktar зможе також нести ракети L-UMTAS з лазерним наведенням.

Цікаво, що його розроблення почалося через відсутність літаків для розміщення на десантному кораблі TCG Anadolu. Згідно з початковими планами, судно планувалося оснастити винищувачами F-35B, але після виключення Туреччини з програми закупівель судно перейшло до процесу модифікації, щоб мати можливість приймати БПЛА.

Таким чином слід очікувати, що нові технології та кораблі повинні стати опорою для безпеки Турецької Республіки в майбутньому.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки: ,

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Армії світу