ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

За результатами зустрічі президентів України та Франції підписано низку двосторонніх документів

Міжнародне співробітництво Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 8 Лютого 2022, 16:50

За результатами зустрічі Президента України Володимира Зеленського з Президентом Французької Республіки Еммануелем Макроном у Києві підписано низку двосторонніх документів.

Про це інформує Офіс Президента України.

У присутності глав держав міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський та віцепрезидент з питань Євразії «Талес Інтернешнл САС» Крістоф Лановскі підписали Меморандум про взаєморозуміння між МВС України та «Талес Інтернешнл САС».

Крім того, генеральний директор Державного концерну «Укроборонпром» Юрій Гусєв та Крістоф Лановскі скріпили підписами Угоду про співробітництво.

Спільну заяву ДК «Укроборонпром» та Посольства Французької Республіки в Україні підписали Юрій Гусєв і Посол Франції в Україні Етьєн де Понсен.

Тимчасовий виконувач обов’язків голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Сергій Крук та президент групи Desautel Жером Десотель поставили підписи під Спільною заявою про наміри між ДСНС та АТ «Десотель» (Desautel SAS).

Голова правління АT «Укрзалізниця» Олександр Камишін і голова та генеральний директор компанії Alstom Анрі Пупар-Лафарж підписали Меморандум про взаєморозуміння між АT «Українська залізниця» та Alstom Transport SA.

Володимир Зеленський під час зустрічі з представниками ЗМІ за результатами переговорів з Еммануелем Макроном у Києві зазначив, що важливим питанням їхніх перемовин стало залучення Франції до спільних економічних і насамперед інфраструктурних проектів.

«Сьогодні ми фіналізували домовленості й перевели в практичну стадію реалізації дуже важливі проекти: постачання 130 локомотивів компанії Alstom на суму 900 мільйонів євро та постачання 370 одиниць пожежно-рятувальної техніки з «Десотель Ешель Ріфо» на 300 мільйонів євро. Також реалізується проект з будівництва, зокрема в місті Миколаєві, патрульних катерів для Державної прикордонної служби», – повідомив Президент України.

Він також наголосив, що Україна та Франція продовжать розвивати співпрацю з компанією Airbus щодо створення національного авіаперевізника.

«Крім того, у межах військово-технічного співробітництва між нашими державами підписано угоду між Укроборонпромом та французькою компанією Thales. Також сьогодні підписано спільну заяву Укроборонпрому з французькою стороною щодо реформ оборонно-промислового комплексу України», – розповів Володимир Зеленський.

Читайте нас в Telegram
Олександр Сирський підписав наказ щодо масштабування фіксації воєнних злочинів армії рф

Головнокомандувач ЗСУ підписав наказ щодо масштабування роботи зі збору, обробки та збереження інформації про порушення МГП з боку російських військ.

«Я їх не сприймаю за людей»: захисниця «Сніжинка» розповіла, як нищить ворога
«Я їх не сприймаю за людей»: захисниця «Сніжинка» розповіла, як нищить ворога

Оператор FPV-дронів 432-го батальйону безпілотних систем SkyLine з позивним «Сніжинка» безпосередньо завдає ударів по ворогу.

Втік у СЗЧ і став працювати на росіян: у Києві дали строк мобілізованому, який готував диверсії
Втік у СЗЧ і став працювати на росіян: у Києві дали строк мобілізованому, який готував диверсії

15 років позбавлення волі відбуватиме військовослужбовець за диверсію на залізниці за завданням ворога.

У Міноборони пояснили, які пільги та виплати отримують звільнені з полону військові
У Міноборони пояснили, які пільги та виплати отримують звільнені з полону військові

У Міністерстві оборони України нагадали, які саме пільги і виплати передбачені для захисників після повернення з російського полону.

Війна дронів у прямому ефірі: керування боєм з командно-спостереженого пункту
Війна дронів у прямому ефірі: керування боєм з командно-спостереженого пункту

Бійці батальйону безпілотних систем Apachi 81-ї аеромобільної Слобожанської бригади показали як сучасні технології допомагають воювати.

ВЛК за $16 000: у Дніпрі судитимуть «решалу»
ВЛК за $16 000: у Дніпрі судитимуть «решалу»

До суду спрямовано обвинувальний акт стосовно мешканця Дніпра, який за гроші обіцяв «вирішити питання» з ВЛК.

ВАКАНСІЇ
терміново водій в ЗСУ

від 20100 до 123000 грн

Чортків, Тернопільська область

Снайпер в ЗСУ

від 30000 до 100000 грн

Бобровиця

1 відділ Ніжинського РТЦК та СП

Командир танка (ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

Інженер відділу повірки та регулювання електровимірювальних і тепломеханічних приладів

від 28000 до 30000 грн

Харків

Метрологічний центр військових еталонів ЗСУ

Гранатометник до 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади

від 24000 до 124000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

Радіотелефоніст-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Черкаси

Косівський РТЦК та СП

--- ---