ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Не аплодували стоячи». Російська істерика з приводу реакції українських фігуристів

Прочитаєте за: 3 хв. 7 Лютого 2022, 11:43

Зимова Олімпіада у Пекіні ще тільки розпочалася, а кількість скандальних випадків уже перевищує всі очікування. Причому ці «скандали» роздмухують представники країни, про яку в принципі на цих змаганнях заборонено згадувати. Йдеться про Російську Федерацію, яка через допінг-скандал відсторонена від зимових Ігор у Пекіні. Російські спортсмени виступають під англомовною абревіатурою Олімпійського комітету Росії (ROC), яку розшифровувати заборонено. Прапор РФ на всіх церемоніях замінений білим полотном з символом Олімпійського комітету Росії без написів. А замість національного гімну для них звучатиме вступ до концерту № 1 Петра Чайковського. 

Здавалося, все зрозуміло. Спортсмени без прапора та гімну, яким дозволили брати участь в Олімпіаді, мали б радіти хоча б такій можливості виборювати нагороди. Проте, це не про росіян. Надивившись «рашаТВ», де їм постійно говорять про «виключну роль і місце Росії», представники делегації РФ постійно знаходять привід для обурення. 

Спочатку їх неабияк роздратувало відмова українців фотографуватися з російськими спортсменами, потім вони «збудилися» на рішення українських спортсменів відповідати на запитання журналістів лише українською або англійською мовами. Але найсильніше обурила реакція українців на виступ їхньої фігуристки. Точніше відсутність будь-якої реакції. 

Що ж сталося? Під час командного турніру з фігурного катання на Олімпіаді-2022 у перший день змагань у цій дисципліні українці… не аплодували росіянам стоячи. Це роздратувало росіян. Але справжній вибух російської гнилі відбувся 6 лютого. Після «феєричного» (на думку росіян) виступу їхньої Каміли Валієвої українська делегація знову не стала плескати. Не знаю щодо «феєричності» виступу, а от істерика в сусідній країні сталася дійсно феєрична. 

Шквал обурення від усіляких «навок», «ягудіних», «тарасових», «бутирських» та «родніних» лише за те, що українці не плескали стоячи виступам якихось спортсменам під невідомим прапором. Ви серйозно? 

Ягудін: «Ми завжди говорили, що політика має бути поза спортом, але, на жаль, ми не перестаємо спостерігати подібні речі. Сьогодні я бачив дивовижну реакцію українців на шикарний прокат Валієвої наживо. Вони єдині, хто не поаплодував стоячи нашій чудовій фігуристці. Мені було дуже сумно на це дивитися. Це справжнісінька гидота і ганьба!»

Навка: «Це ганьба. Соромно. Спортсмени мають підтримувати одне одного. Під час Олімпійських ігор завжди у всьому світі зупинялися негаразди. Тим паче вони молоді хлопці. Навіщо це робити? Це дуже негарно. Соромно за них».

Родніна: «Навіть не хочу обговорювати цю тему. Навіщо ми це самі все розігріваємо? Не розповідаєте про те, що вся американська команда стоячи вітала виступ Каміли. А цих забудьте. Не робіть їм зайву рекламу».

Певно все зрозуміло. Якщо лише відсутністю реакції на виступ росіян наші спортсмени змогли так «підпалити вату», то ми все робимо правильно.

І наостанок про найогидніше. Всі ці «скрепні патріоти», я про Ягудіна, Навку та Родніну, певний час спокійно і щасливо жили в США, виховували там своїх дітей і зовсім не відмовлялися отримувати такі «ненавистні» їм «зелені» купюри. В принципі це все, що потрібно знати про «ватних» патріотів…

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
росіяни обстріляли Новомиколаївку на Херсонщині — поранена цивільна

росіяни обстріляли Новомиколаївку на Херсонщині — поранена цивільна

На Херсонщині по Новомиколаївці росіяни здійснили удар, постраждала жінка.

Україна розпочала переговори з Норвегією щодо укладення двосторонньої безпекової угоди

Україна розпочала переговори з Норвегією щодо укладення двосторонньої безпекової угоди

За дорученням Президента України та керівника Офісу Глави держави на виконання Спільної декларації G7 про підтримку України заступник керівника Офісу Президента Ігор Жовква розпочав переговори з Норвегією щодо укладення двосторонньої безпекової угоди.

Завдання року – довести, що можемо позбавити росію переваги в небі,— Глава держави

Завдання року – довести, що можемо позбавити росію переваги в небі,— Глава держави

Володимир Зеленський звернувся у відеоформаті до лідерів країн Європейського Союзу та США, які зібралися в Парижі на саміт щодо підтримки України.

Важливо збільшити оборонну співпрацю та політичну взаємодію з Болгарією — Володимир Зеленський

Важливо збільшити оборонну співпрацю та політичну взаємодію з Болгарією — Володимир Зеленський

У Києві був з візитом був Прем'єр-міністр Болгарії. Ми говорили про те, як зробити наше сусідство ще більше результативним та міцним. Вкрай важливим є збільшення оборонної співпраці, спільні виробництва в оборонній сфері та політична взаємодія.

Авіація Сил оборони завдала ударів по 9 районах зосередження окупантів

Авіація Сил оборони завдала ударів по 9 районах зосередження окупантів

Впродовж дня Авіація Сил оборони України за минулу добу завдала ударів по дев'яти районах зосередження особового складу російських окупантів.

Україна стала повноправним учасником ініціативи Federated Mission Networking

Україна стала повноправним учасником ініціативи Federated Mission Networking

23 лютого 2024 року Північноатлантична Рада НАТО затвердила заявку України щодо приєднання до Federated Mission Networking (FMN) як афілійованого учасника.

Захищаємо світ

00
00
00