ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У бригаді імені кошового отамана Івана Сірка триває бойове злагодження всіх підрозділів

Прочитаєте за: 2 хв. 31 Січня 2022, 16:08 8

На Харківщині воїни всіх підрозділів окремої механізованої бригади імені кошового отамана Івана Сірка проходять черговий етап бойового злагодження. Так, щодня сотні армійців, десятки одиниць військової техніки та озброєння залучаються для відпрацювання широкого спектру занять із бойової підготовки.

За словами Командування військової частини, останні декілька місяців насичені різного роду практичними заходами на полігонах, вогневих рубежах, тактичних містечках тощо.

Простежити за ходом злагодження Командування бригади запросило голову Харківської обласної державної адміністрації Олега Синєгубова та журналістів вітчизняних ЗМІ.

На початку зустрічі почесні гості поклали квіти до Меморіалу загиблим Героям та вшанували пам’ять українських воїнів, які віддали життя у боях із російськими окупантами. Згодам побували в кімнаті бойових традицій бригади та капличці.

– Одразу ж зауважу, що Харківщина та Україна в цілому під нашим надійним захистом, – каже командир бригади підполковник Павло Федосенко. – Так, на озброєнні нашої частини модернізовані танки Т-64БМ2 «Булат», бронетранспортери БТР-4Е, броньована ремонтно-евакуаційна машина БРЕМ-4РМ тощо. Майже щомісяця до нас прибуває сучасне озброєння.

Він додав, що нині його підлеглі в різних місцях України завершують спеціальні курси з бойового застосування новітніх типів озброєння, які нещодавно передані нашими іноземними партнерами.

Пізніше Олег Синєгубов та кореспонденти побували в казармених приміщеннях, спортивних залах частини та в місцях проведення практичних занять.

Запрошені гості мали змогу простежити за водінням бойових машин та відпрацюванням інших завдань військовослужбовцями. Поспілкувалися вони й з механіками-водіями танків, операторами-навідниками бронетранспортерів, артилеристами, медиками та іншими фахівцями.

На завершення зустрічі командир бригади підполковник Павло Федосенко подякував усім гостям за велику увагу по відношенню до його підлеглих.

Зі свого боку голова Харківської ОДА Олег Синєгубов передав армійцям сертифікат на офісну техніку.

− Запевняю, що з боку Харківської обласної державної адміністрації постійно надаватиметься всебічна підтримка у плані забезпечення захисників та захисниць України всім необхідним. Важливим є те, що в нас налагоджена комунікація та розуміння важливості цього питання. Журналісти ж, гадаю, зможуть донести до пересічних громадян непереможність воїнів окремої механізованої бригади імені Івана Сірка, −  зауважив насамкінець Олег Синєгубов.

Фото автора

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки:

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Вишкіл