ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Військові Великої Британії та Канади відвідали бригаду імені Великого князя Вітовта

Прочитаєте за: 2 хв. 27 Січня 2022, 14:24 3

В окремій артилерійській бригаді імені Великого князя Вітовта відбулися заняття з курсової підготовки особового складу управління частини. Участь у плановому навчальному заході взяли представники Збройних Сил Великої Британії та Канади.

Іноземні військові партнери поділилися досвідом організації управління артилерійськими підрозділами безпосередньо під час ведення бойових дій, а також розповіли про головні принципи децентралізованого командування в артилерійських бригадах армій країн НАТО.

– Нам було досить цікаво і корисно ознайомитися з досвідом наших колег, – поділився своїми враженнями офіцер управління бригади підполковник Олександр. – І річ не тільки у впровадженні конкретних нормативних документів Альянсу. Йшлося про нові підходи, принципи в організації управління, а також вдосконалення системи підготовки на основі стандартів НАТО. За нинішніх умов активізації агресивних дій РФ проти України наша взаємодія з військовими партнерами Альянсу буде сприяти максимальному зміцненню обороноздатності держави та реформуванню Збройних Сил.

Під час занять було розглянуто стандартизацію термінологічної системи, що сприятиме забезпеченню належного рівня сумісності між видами ЗСУ й іншими військовими формуванням, автоматизації процесів управління при підготовці й виконанні бойових завдань.

Як підкреслили представники ЗС Великої Британії та Канади їхня подальша робота  зосереджена навколо зміцнення власне Європейської системи безпеки та оборони в межах Альянсу та розвитку співробітництва між НАТО і Україною. Тому головним завданням вони вважають налагодження взаємодії органів військового управління на одному театрі бойових дій, зокрема з можливістю керування з багатонаціонального штабу.

Фото зі сторінки бригади

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Вишкіл