ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Канада виділяє $340 млн на негайну підтримку України та на продовження і розширення операції UNIFIER

Прочитаєте за: 2 хв. 27 Січня 2022, 10:07 4

Міністр національної оборони Канади Аніта Ананд, Міністр закордонних справ Канади Мелані Джолі приєдналися до Прем’єр-міністра Джастіна Трюдо та Віцепрем’єр-міністра Христії Фріланд і оголосили про рішення щодо виділення 340 млн доларів на негайну підтримку України та на продовження операції UNIFIER ще на три роки – до кінця березня 2025 року, і збільшення кількості особового складу навчальної місії в Україні до 400 осіб.

«Канада непохитно підтримує суверенітет, територіальну цілісність та незалежність України.  Канада стурбована і засуджує загрози Росії та військове нарощування в Україні та навколо неї.  Канада залишається відданою дипломатичному розв‘язанню і продовжує закликати Росію до деескалації та вступу до змістовного діалогу.  Будь-яка подальша агресія з боку Росії матиме серйозні наслідки, і Канада продовжує співпрацювати з союзниками та партнерами над скоординованою відповіддю. Сьогоднішнє оголошення демонструє непохитну відданість Канади Україні та її народу через цей посилений внесок у допомогу в їх обороноздатності», – йдеться в офіційному повідомленні Уряду Канади.

Ця посилена підтримка допоможе Україні зміцнити її безпеку та здатність захищатися від низки загроз.

«Дякуємо канадському народу та уряду  за непохитну підтримку Збройних Сил України у протистоянні російській загрозі. Обмін розвідувальною інформацією, допомога в проведенні кібероперацій та засоби індивідуального захисту значно посилять можливості українського війська у стримуванні агресора. І принагідно хочу привітати наші країни з 30-ю річницею встановлення дипломатичних відносин! Трансатлантичний міст, перевірений століттями, з’єднує наші серця і волю. Певен, приклад Канади може надихнути інших наших партнерів залишатися поруч з нами як у ці непрості часи, так і надалі», – наголосив Міністр оборони України Олексій Резніков.

З 2015 року канадські війська провели понад 600 курсів, навчаючи майже 33 000 українських військовослужбовців і представників сектору безпеки низці тактичних і передових військових навичок.  Крім того, цивільний та військовий персонал Міністерства національної оборони та Збройних Сил Канади підтримує ключові елементи процесу оборонної реформи України, такі як демократична підзвітність і цивільний нагляд за установами оборони та безпеки.

Продовження та розширення масштабів операції UNIFIER буде здійснено в рамках скоординованих зусиль разом із дипломатичними зусиллями Канади щодо стримування, деескалації поточної агресивної та дестабілізуючої діяльності Росії в Україні і навколо неї.  З цією метою уряд Канади також оголосив про створення оперативної групи на базі Global Affairs Canada для подальшої координації зусиль федеральних відомств у підтримці миру та безпеки в Україні.

Джерело: Міністерство оборони України

Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Міжнародне співробітництво, Новини