ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Луцьку провели тренінг для ветеранів АТО/ООС на тему «Психологічна стійкість: як підтримати себе та інших»

Прочитаєте за: 2 хв. 18 Січня 2022, 17:20

Представники громадської організації «Вільний Вибір» провели черговий тренінг для ветеранів АТО/ООС. Тренерами виступили ветеран і психолог Василь Антоняк та психотерапевтка, яка застосовує метод когнітивно-поведінкової психотерапії, Наталія Стадніченко.

— Ми безкоштовно і простою мовою навчаємо, як контролювати свої тривоги і куди спрямовувати свій гнів. А тема турботи про психічне здоров’я звучить голосніше та стає менш стигматизованою, — розповів Василь Антоняк. — Також ми цінуємо внесок журналістів у висвітлення та підтримку проєкту. Адже саме завдяки матеріалам, які виходять у ЗМІ, більше ветеранів та ветеранок дізнаються про можливість отримати підтримку.

ГО «Вільний Вибір» працює у сфері ветеранських справ із січня 2015 року та надає безкоштовну психологічну підтримку ветеранам, ветеранкам АТО/ООС та членам їхніх родин у когнітивно-поведінковому методі психотерапії. Варто зазначити, що КПТ — це найбільш досліджений метод психотерапії у світі, що показав свою ефективність. Він рекомендований багатьма міжнародними клінічними протоколами.

З 2018 року громадська організація є резидентом Veteran Hub, який безкоштовно надає обладнаний простір під консультації, заходи та адміністративну роботу. А представники ГО «Вільний Вибір», зі свого боку, працюють згідно зі стандартами надання послуг Veteran Hub.

Тренінги відбуваються по всій Україні завдяки програмі реінтеграції ветеранів, яку реалізує IREX за підтримки Державного департаменту США. Зміст програми є виключною відповідальністю ГО «Вільний Вибір» і не обов’язково відображає погляди Державного департаменту США та IREX.

Фото автора

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram