ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Пільговий проїзд учасників бойових дій у Вінниці: 60 поїздок чи безліміт?

Прочитаєте за: < 1 хв. 18 Січня 2022, 15:12 10

Днями виконавчий комітет Вінницької міської ради офіційно затвердив кількість безоплатних поїздок у громадському транспорті для пільговиків. Їхнє число не змінилось і становить 60 поїздок, які щомісячно зараховуються на пільгову муніципальну картку комунального підприємства «Вінницякартсервіс»

Місцеві активісти після офіційного оприлюднення інформації, спалахнули новим шквалом критики. Мовляв, рішення місцевої влади – злочинні, а у Вінниці вкотре порушують права громадян України.

Із запитанням про пільговий проїзд для учасників бойових дій у Вінниці журналіст АрміяInform звернувся  до директора КП «Вінницякартсервіс» Катерини Бабіної. 

Кошти за «зафіксовані» поїздки пільговиків виплачують у вигляді компенсації Вінницькій транспортній компанії. Відповідно, за усіх тих, хто не реєстрував свої поїздки, а просто демонстрував посвідчення, жодної компенсації не передбачено.  Насправді досить часто навіть ті ветерани, які оформили карту, її не використовують. Тож компанія може втратити чималі кошти. Однак ніхто обмежувати права учасників бойових дій не буде. Ми не штрафуємо цю категорію пільговиків, не висаджуємо за відсутності картки, до них не виникає у транспорті жодних питань, незалежно від того, чи вони з Вінниці, чи приїжджі, – зазначила Катерина Бабіна.

Вона також порадила учасникам бойових дій все ж не ігнорувати оформлення карток та фіксувати проїзд у громадському транспорті. 

7
9

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram