ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Щодо роботи КПВВ на лінії розмежування в районі проведення ООС

Новини ООС
Прочитаєте за: < 1 хв. 16 Січня 2022, 7:48

Відповідно до рішення Командувача операції Об’єднаних сил усі КПВВ відкриті для пропуску через лінію розмежування. Контрольні пункти функціонують щоденно з 08.00 до 16.00. Про це повідомляє пресслужба ООС.

При цьому окупанти продовжують повністю блокувати рух на п’яти з семи дорожніх коридорів.

Щоденно пропуск через лінію розмежування здійснюється лише в «Станиці Луганській». За тиждень інтенсивність перетину лінії розмежування збільшилась на 38% та вийшла на середньостатистичний рівень останніх тижнів минулого року. Всього за вказаний період через цей дорожній коридор на тимчасово окуповану територію України пройшли 6 088 осіб, а на контрольовану територію – 6 634 особи.

Навпроти КПВВ «Новотроїцьке» окупанти здійснюють пропуск тільки окремих громадян двічі на тиждень – у понеділок та п’ятницю. У ці дні лінію розмежування в контрольному пункті перетнули 275 осіб та 53 транспортні засоби до тимчасово окупованої частини Донеччини. Водночас 284 особи та 48 транспортних засобів проїхали на підконтрольну українській владі територію.

Нагадуємо, що постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2021 р. № 1407 скасовано вимогу щодо самоізоляції для осіб, які виїжджають з тимчасово окупованої території через КПВВ.

Так, під час перетинання КПВВ на лінії розмежування громадянам не потрібно проходити обов’язкову самоізоляцію та встановлювати мобільний додаток «Вдома».

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
На Покровському напрямку окупанти 27 разів атакували позиції Сил оборони України

На Покровському напрямку окупанти 27 разів атакували позиції Сил оборони України

Сили оборони України стримують наступ російських окупантів. На цей час відбулося 86 бойових зіткнень.

Пілоти ворожих безпілотників — нова еліт-ціль: ЗСУ перезавантажили бойові пріоритети

Пілоти ворожих безпілотників — нова еліт-ціль: ЗСУ перезавантажили бойові пріоритети

Сили оборони України визначили знищення ворожих екіпажів БПЛА одним із ключових пріоритетів на полі бою, запровадивши нову систему оцінки, за якою ліквідація «очей» противника оцінюється найвищими балами.

«Завдає багато лиха» — ворог застосовує хімічну зброю на Сіверському напрямку

«Завдає багато лиха» — ворог застосовує хімічну зброю на Сіверському напрямку

Російські воєнні злочинці вже кілька тижнів підряд застосовують на Сіверському напрямку хімічну зброю.

Мінус САУ «Піон» за мільйон доларів: Сили оборони знищили потужну ворожу 203-мм гармату

Мінус САУ «Піон» за мільйон доларів: Сили оборони знищили потужну ворожу 203-мм гармату

Внаслідок злагодженої роботи аеророзвідки «Чорного лісу» та суміжних підрозділів було знищено російську самохідну артилерійську установку «Піон».

Адвокат та військовий роз’яснив механізм переведення у ЗСУ — відповіді на найбільш поширені питання

Адвокат та військовий роз’яснив механізм переведення у ЗСУ — відповіді на найбільш поширені питання

Адвокат та військовослужбовець 120 окремого розвідувального полку В’ячеслав Якубенко дав детальні роз’яснення щодо механізму переведення бійців у ЗСУ.

«Сила, мужність та любов» — Володимир Зеленський поділився зворушливими кадрами до Дня батька

«Сила, мужність та любов» — Володимир Зеленський поділився зворушливими кадрами до Дня батька

Президент України Володимир Зеленський привітав співвітчизників з Днем батька, який відзначається у третю неділю червня.

ВАКАНСІЇ

Стрілець-санітар 23 ОМБр

від 20800 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

Розвідник зенітного артилерійського відділення

від 50000 до 100000 грн

Вся Україна

Військова частина А4085

Санітаp, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Начальник медичного пункту в артилерійський підрозділ

від 23600 до 123600 грн

Луцьк, Волинська область

Військовий Кухар

від 20100 до 50000 грн

Запоріжжя

Сватівський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

Кулеметник

від 21000 до 120000 грн

Запоріжжя

115 окремий батальйон 110 ОБр ТрО

--- ---