ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Міністерка оборони Канади обговорила з українською діаспорою стримування агресії РФ

Прочитаєте за: < 1 хв. 16 Січня 2022, 13:26 1
Public Services and Procurement Minister Anita Anand listens to a question during a news conference in Ottawa, Thursday April 16, 2020. THE CANADIAN PRESS/Adrian Wyld

Міністерка оборони Канади Аніта Ананд обговорила заходи зі стримування російської агресії з українською діаспорою. Про це повідомляється на офіційному сайті Конгресу українців Канади.

«Ми вдячні міністру Ананд за приділений час. У той час, як Росія посилює агресію проти України, критично важливо, аби Канада та союзники залишалися непохитними у підтримці України», − президент Конгресу українців Канади Олександра Хичій.

За її словами, «час для дій на підтримку України та стримування подальшого російського вторгнення – нині. Ми закликаємо Канаду та союзників надати Україні оборонне озброєння та посилити санкції проти Росії», − додала президент Конгресу українців Канади.

Також Хичій повідомила, що делегація Конгресу українців Канади розповіла міністру про «небезпечну ескалацію Росією агресії проти України та підвищення небезпеки подальшого вторгнення РФ на територію України, а також рекомендувала збільшити Канадою та союзниками підтримку захисту Україною власної незалежності та суверенітету».

Читайте нас у Facebook