ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Компанія «Артем» збільшує виробництво авіаційних ракет вп’ятеро

Прочитаєте за: < 1 хв. 14 Січня 2022, 18:52

У рамках виконання державного оборонного замовлення між ДАХК «Артем», яка входить до складу ДК «Укроборонпром», та Міністерством оборони України укладено новий контракт на виробництво партії некерованих авіаційних ракет типу РС-80.

За наявним контрактом, кількість ракет у п’ять разів перевищує замовлення, яке «Артем» виконав торік. Цей обсяг дасть змогу завантажити власні потужності підприємства та його співвиконавців.

РС-80 із кумулятивно-осколковою бойовою частиною є власною розробкою конструкторського бюро ДАХК «Артем» під науково-технічним супроводом наукової установи Міністерства оборони України. Виріб призначений для ураження броньованої, легкоброньованої та неброньованої бойової техніки, а також живої сили противника.

У листопаді 2021 року фахівці цього підприємства спільно з партнерами успішно випробували новітні розробки бойових частин для цього типу ракет: осколково-фугасну та об’ємно-детонувальну з ударним ядром.

Отримані результати сприяють більш ефективному застосуванню виробів РС-80 у системі вогневого ураження для надання адекватної відсічі агресору та збільшують вогневі можливості наших військ.

Підготувала Наталія Білокур

7
1
Читайте нас у Facebook