ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Українській військово-медичній академії виповнилося 29 років

Новини
13 Січня 2022, 18:22
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Сьогодні у Національному військово-медичному клінічному центрі «Головний військовий клінічний госпіталь» відбулися урочистості з нагоди відзначення 29-ї річниці Української військово-медичної академії.

З вітальним словом виступили начальник Української військово-медичної академії полковник медичної служби Валерій Савицький, тимчасовий виконувач обов’язків командувача Медичних сил полковник медичної служби Сергій Халік, начальник Національного військово-медичного клінічного центру «ГВКГ» Анатолій Казмірчук.

Серед гостей, які завітали на свято — лікарі, працівники, педагоги, слухачі та ветерани закладу, що стояли коло джерел його створення та проходили службу у військово-медичній установі.

— За 29 років існування навчального закладу путівку в життя отримали понад 3500 висококваліфікованих медичних працівників. Усі вони з гідністю продовжують виконувати свій обов’язок як у госпіталях, медичних підрозділах, військових частинах, так і на передовій, — зазначив полковник медичної служби Сергій Халік у вітальному слові.

Він нагадав, що від самого початку збройної агресії Російської Федерації проти України особовий склад академії бере активну участь у наданні допомоги пораненим і рятує життя.

На сьогодні УВМА є потужним навчально-науковим закладом, який випустив 45 докторів медичних наук та 77 кандидатів медичних наук.

З нагоди відзначення 29-ї річниці навчального закладу найкращих військовослужбовців і працівників Української військово-медичної академії нагородили відзнаками, грамотами та подяками.

Кореспондент АрміяInform

Плисти тільки на дно: СБС показали свіжі ураження російських кораблів
Плисти тільки на дно: СБС показали свіжі ураження російських кораблів

Оператори Сил безпілотних систем уразили ще 13 суден тіньового флоту рф і продовжили операцію «МоЛоЧКа».

«Іноземців варто залучати в українське військо» — командир корпусу «Хартія»
«Іноземців варто залучати в українське військо» — командир корпусу «Хартія»

Командир 2-го корпусу Нацгвардії «Хартія» Ігор «Корнет» Оболєнський розповів про залучення іноземних добровольців на штурмові та піходні посади. 

Не можуть захопити, то знищують КАБами: окупанти вбомблюють Новопавлівку у землю
Не можуть захопити, то знищують КАБами: окупанти вбомблюють Новопавлівку у землю

За один день росіяни скинули на Новопавлівку одразу 27 керованих авіаційних бомб.

50 тисяч окупантів за пів року: «Альфа» СБУ поставила нищення окупантів на конвеєр
50 тисяч окупантів за пів року: «Альфа» СБУ поставила нищення окупантів на конвеєр

Воїни Центру спецоперацій «Альфа» Служби безпеки України за першу половину року знешкодили понад 50 тисяч росіян.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Заступник командира роти

від 27000 до 200000 грн

Вся Україна

42 ОМБр

RobotaUa Навідник ЗУ 23-2

від 20000 до 120000 грн

Київ

130 Батальйон ТрО

Olx Стрілець-зенітник

від 20000 до 120000 грн

Рівне, Рівненська область

WorkUa Гранатометник

від 50000 до 120000 грн

Покровськ

Бахмутський ОБ ТрО (Військова частина А7270)

RobotaUa Водій-електрик, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Покровськ

Бахмутський ОБ ТрО

RobotaUa Стрілець

до 20500 грн

Житомир

Військова частина А2192

ПУБЛІКАЦІЇ