ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Новий «льотний рік» в авіації Повітряних Сил завжди починають командири

Прочитаєте за: < 1 хв. 13 Січня 2022, 17:44 4

Тож, не порушуючи правил, у бригаді тактичної авіації імені Петра Франка упродовж двох днів відбулись перші у 2022 році польоти — «командирські».

«Чому так?» А тому, що під час їх проведення військові льотчики від командирів авіаційних ланок і вище відпрацьовують єдину методику льотного навчання.

Екіпажі Су-24М і Су-24МР виконували польотні завдання за планом бойової підготовки, на клас, перевіряли та відновлювали навички пілотування вдень і вночі у складних та простих метеоумовах.

Командири ескадрилій, заступники командира бригади та особисто командир – військовий льотчик 1 класу полковник Євген Булацик підтвердили відповідність рівня льотного вишколу для виконання завдань відповідно до займаних посад. Передусім — для здійснення бойової підготовки підлеглого льотного складу.

Професійно і злагоджено діяли всі підрозділи та служби забезпечення. Без відмов відпрацювала авіаційна, автомобільна та спеціальна техніка, засоби зв’язку та радіотехнічного забезпечення польотів. Підтвердив свій високий фаховий рівень і інженерно-технічний склад бригади.

Фото Олександра Вітрука

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Вишкіл