ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Як отримати 100 тисяч гривень ветеранам АТО/ООС із Черкас

Прочитаєте за: 2 хв. 12 Січня 2022, 20:05

Днями рішенням Черкаської міської ради затверджено Порядок надання одноразової матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань захисникам державного суверенітету та незалежності України і членам їхніх сімей у розмірі 100 тисяч гривень.

Як повідомили у департаменті соціальної політики Черкаської міської ради, відтепер на виплату цієї допомоги, окрім учасників бойових дій, бійців-добровольців та членів сімей померлих/загиблих учасників АТО/ООС, мають право постраждалі учасники Революції Гідності та члени сімей осіб, які загинули внаслідок участі в Революції Гідності.

Згідно із затвердженою «Комплексною програмою соціальної підтримки захисників державного суверенітету та незалежності України і членів їхніх сімей — жителів м. Черкаси на 2022–2024 роки», на виплату вищезгаданої матеріальної допомоги планують виділяти 10 мільйонів гривень щороку.

Відповідно до рішення, право на отримання матеріальної допомоги мають особи, місце реєстрації проживання яких зареєстровано в Черкасах станом на 09.10.2019 та на дату звернення про надання матеріальної допомоги. Сумарний термін перебування учасників АТО/ООС безпосередньо в районах та в період проведення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях становить не менше 45 діб. Цей термін не береться до уваги під час розгляду заяв осіб з інвалідністю внаслідок війни, постраждалих учасників Революції Гідності, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни.

Крім цього, претендентами на отримання допомоги можуть бути лиш ті особи, котрі не отримували безоплатно земельну ділянку із земель державної або комунальної власності для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибної ділянки). Варто також зазначити, що після отримання грошової компенсації втрачається право на отримання безоплатної земельної ділянки із земель комунальної власності в місті Черкаси.

Для отримання матеріальної допомоги необхідно звернутися до департаменту соціальної політики Черкаської міської ради за адресою: бульвар Шевченка, 307, громадська приймальня департаменту, робоче місце № 5. Телефони для попереднього запису та консультацій 37-63-41, +380932965458 або +380675095026.

 

6
2

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram