ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Зазнавши поранення під час обстрілу рідного Маріуполя, «Кислий» твердо вирішив помститись ворогу

Прочитаєте за: 2 хв. 10 Січня 2022, 14:28

Сергій на позивний «Кислий» дістав поранення не на фронті, а в рідному мікрорайоні «Східний» Маріуполя. Каже, планував іти служити ще у 2014-му. Та остаточно вирішив стати армійцем саме після зухвалого обстрілу ворогом рідної домівки.  Тоді житлові квартали здригнулись від цілої серії потужних обстрілів, зокрема ракетних атак, загинули та були поранені десятки маріупольців. 

Перед тим як стати до строю, «Кислому» довелось тривалий час відновлюватись. Та дороги назад уже не було. Спочатку чоловік служив у територіальній обороні, потім підписав контракт із окремою мотопіхотною бригадою.

— Коли потрапив на фронт, мене важко було чимось здивувати, адже протягом місяців я бачив передову практично з вікна. Проживав за якихось сім кілометрів від активних бойових дій. Перше бойове хрещення не змусило себе довго чекати – потрапили під щільний кулеметний обстріл та не розгубились ні на мить і дали гідну відсіч, ‒ говорить Сергій.

Він зізнається, що раніше і подумати не міг, що пов’яже своє життя з військом. Батьки все життя пропрацювали на заводі, та й він спочатку пішов по їхніх стопах. 

— Саме у війську відчув себе повністю на своєму місці. Після першого ж місяця служби зрозумів, що нарешті знайшов себе. На заводі не було відчуття того, що роблю щось дійсно корисне для держави, майбутнього. Не було такого відчуття колективу та впевненості, що в разі потреби тобі прийдуть на допомогу, ‒ продовжує військовослужбовець.

Разом із Сергієм пішли служити й інші хлопці з Маріуполя. «Кислий» ділиться, що місто щодо підтримки армії та патріотизму загалом змінилось дуже серйозно:

— Якщо порівняти Маріуполь нині й сім років тому – це зовсім інші міста. Особливо тішить молодь, що активно підтримує військо, виявляє бажання служити, цікавиться історією України, долучається до патріотичних проєктів. 

Нині Сергій – солдат та у планах – стати професійним досвідченим сержантом, розвиватись та бути гідним прикладом для дітлахів. 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки: