ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Волині визначилися з місцями дислокації ще двох батальйонів тероборони

Прочитаєте за: 2 хв. 9 Січня 2022, 19:45

У Волинській області триває процес визначення місць розташування батальйонів територіальної оборони органами місцевого самоврядування. Село Хотешів та місто Нововолинськ стануть пунктами постійної дислокації ще двох військових частин.

У Камінь-Каширському районі підрозділ ТрО дислокуватиметься у селі Хотешів у приміщенні колишньої тублікарні. Воно цілком відповідає усім вимогам, а постійний штат налічуватиме до 50 військовослужбовців. На порядку денному – всебічна підтримка та забезпечення підрозділу, аби він належним чином виконував передбачені державні завдання.

Представники керівництва району завітали до села Хотешів для більш детального вивчення потреб підрозділу. Під час робочого візиту посадовці зустрілися з командиром батальйону майором Романом Остапчуком, обговорили кадрові та організаційні моменти розгортання сил ТрО у районі.

– В умовах, коли Україна протистоїть збройній агресії ворога, питання територіальної оборони – надзвичайно важливе, – зазначила голова Камінь-Каширської РДА Ольга Ващук. – І від того, наскільки злагоджено буде працювати ця система, залежить безпека нашої держави.

А у Нововолинську окремий батальйон територіальної оборони розмістять у приміщенні адмінбудівлі, де розташовувався міжрайонний реєстраційно-екзаменаційний відділ МВС. Серед запропонованих варіантів щодо місця дислокації підрозділу ТрО представники командування батальйону та Володимир-Волинського РТЦК та СП вибрали саме цей варіант.

Як зазначають у міській адміністрації, розміщення в Нововолинську батальйону тероборони – це додаткові надходження до бюджету, підвищення рівня безпеки та економічного розвитку територіальної громади. Але попереду – тривалий процес підготовки до розміщення військової частини, тож міська влада готова всіляко сприяти в межах своєї компетенції.

Нагадаємо, що з 1 січня 2022 року вступив у дію Закон України «Про основи національного спротиву», згідно з яким провідна роль в організації та виконанні завдань територіальної оборони України належить Силам територіальної оборони ЗС України. У кожній області створюється бригада ТрО, яка дислокується побатальйонно у районах, а управління бригади – в обласних центрах.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram