ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«ЄС підтримує Україну у протидії російській агресії» – високий представник ЄС Жозеп Боррель

Міжнародне співробітництво Новини
5 Січня 2022, 18:36
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба та високий представник ЄС із закордонних справ та політики безпеки Жозеп Боррель здійснили поїздку на Донбас, повідомляє Міністерство закордонних справ України.

Дмитро Кулеба та Жозеп Боррель відвідали контрольно-пропускний пункт в’їзду-виїзду у Станиці Луганській та оглянули Центр надання адміністративних послуг Станично-Луганської районної державної адміністрації.

Високий представник ЄС із закордонних справ та політики безпеки ознайомився із безпековою та гуманітарною ситуацією в регіоні, зокрема отримав детальний брифінг від заступника командувача Операції об’єднаних сил щодо системних порушень Мінських домовленостей з боку РФ.

«Пан Боррель зміг на власні очі побачити і відчути руйнівні наслідки конфлікту, а також зусилля України для припинення цієї війни і для полегшення життя громадян по обидва боки лінії розмежування», — наголосив міністр.

Міністр висловив вдячність главі дипломатії ЄС за непохитну підтримку суверенітету та територіальної цілісності нашої держави, а також втілення комплексного пакету стримування РФ від подальшої агресії.

«Зараз перед Україною і Європейським Союзом стоїть одна задача: дипломатичними засобами сприяти деескалації ситуації і тому факту, щоб Москва знизила напругу та відмовилася від своїх агресивних намірів», — заявив він.

Глава української дипломатії наголосив, що одним із ключових елементів пакету стримування є підготовка нових болючих санкцій щодо Росії.

«Україна і Європейський Союз єдині в тому, що Росія не має права ділити Європу на зони впливу і визначати, куди, як, коли може розширюватися Європейський Союз і який характер відносин буде між Україною та Європейським Союзом. Це відносини виключно Києва та Брюсселя і Москва не має в цьому жодного права голосу»,— підкреслив міністр.

Глава МЗС України висловив вдячність Європейському Союзу і Жозепу Боррелю особисто за підтримку України у цій безпековій ситуації та підтримку амбітної програми реформ, яку втілює наша держава.

Дмитро Кулеба звернув увагу на практичну допомогу у зміцненні безпеки України, яку надає ЄС. Він нагадав, що нещодавно Євросоюз долучив Україну до Європейського фонду миру, у рамках якого 31 млн євро підуть на зміцнення спроможностей Збройних Сил України

«Ця підтримка спрямована на зміцнення здатності України захищати себе, оскільки Україна віддана дипломатії і виконанню Мінських домовленостей та політико-дипломатичному врегулюванню конфлікту»,— підкреслив він.

Міністр окремо подякував Європейському Союзу та його державам-членам за гуманітарну допомогу та підтримку, яка надається регіонам, постраждалим внаслідок агресії Російської Федерації, відзначивши спільні зусилля з відновлення та розбудови інфраструктури регіону та боротьби з пандемією COVID-19.

«ЄС стоїть пліч-о-пліч з Україною у протидії агресивній політиці Росії», — підсумував міністр Дмитро Кулеба.


Третій рік оборони: українські воїни порівняли Часів Яр до та після російського вторгнення
Третій рік оборони: українські воїни порівняли Часів Яр до та після російського вторгнення

Українські захисники показали як виглядав Часів Яр до російського вторгнення, порівнявши його з тим, що собою представляє місто зараз.

Головком ЗСУ розповів про автоматизовані турелі, дрони-перехоплювачі та ракетні установки для захисту неба
Головком ЗСУ розповів про автоматизовані турелі, дрони-перехоплювачі та ракетні установки для захисту неба

Україна продовжує розвивати новітні технології та нарощувати свої спроможності для захисту неба від ворожих повітряних атак.

«Є позитив». У Силах оборони заявили про успіхи на Лиманському напрямку
«Є позитив». У Силах оборони заявили про успіхи на Лиманському напрямку

Українські війська мають успіхи в районі населеного пункту Нове на Лиманському напрямку.

Україна уразила «серце» балтійського флоту рф та нафтобазу «Санкт-Петербург»
Україна уразила «серце» балтійського флоту рф та нафтобазу «Санкт-Петербург»

У ніч на суботу, 4 липня, підрозділи Сил безпілотних систем завдали удару по ленінградській області рф.

ВАКАНСІЇ
Olx Снайпер, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

WorkUa Стрілець

від 150000 до 150000 грн

Тлумач

3 відділ Івано-Франківського РТЦК та СП

WorkUa Психолог

від 25000 до 30000 грн

Вся Україна

Військова частина 3061 НГУ

WorkUa Стрілець

від 26000 до 130000 грн

Івано-Франківськ

75 окремий батальйон 102 ОБр Сил ТрО

RobotaUa Артилерист/ка на САУ, БМ-21 (ЗСУ)

від 20000 до 120000 грн

Київ

130 Батальйон ТрО

RobotaUa Військовий кухар

від 55000 до 125000 грн

Слов'янськ

Батальйон спеціального призначення Донбас 18 Слов'янської бригади Національної гвардії України