ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Запоріжжі відновив роботу госпіталь ветеранів війни

Прочитаєте за: < 1 хв. 5 Січня 2022, 19:36 6

За час карантину в медичному закладі зробили ремонт та створили умови для якісного лікування та реабілітації учасників бойових дій.

Для них працюють консультативно-діагностичне, терапевтичне, неврологічне та кардіологічне відділення. Зі слів лікарів, пацієнти мають можливість отримати медикаментозну та фізіотерапевтичну терапію, консультації хірурга, офтальмолога, отоларинголога та психолога. Також до послуг захисників – сучасне діагностичне обладнання, рентгенкабінет, кабінет ультразвукової діагностики тощо.

Для комфортного перебування та ефективного лікування хворих облаштовано двомісні палати з окремими санітарними зонами, маніпуляційний та фізіотерапевтичні кабінети, зони для лікувальної фізкультури та реабілітаційних заходів. Є палати для пацієнтів із обмеженими можливостями та інтенсивної терапії. Усі кімнати обладнані кнопкою виклику чергової медичної сестри.

Одночасно заклад може прийняти на лікування 90 осіб.

Курс лікування у госпіталі – 10-12 днів. Пройти оздоровлення безкоштовно можуть усі захисники України.

– Щоб потрапити на лікування, учасникам бойових дій треба взяти направлення у сімейного лікаря, здати ПЛР-тест та в зазначений час приїхати, – розповіла медична директорка госпіталю Юлія Оніщенко.

Госпіталь ветеранів війни розташований за адресою: м. Запоріжжя, вул. Ленська, 45 (Великий Луг). Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: (061) 226-21-52.

Фото Віолетта Бородіна

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Армія і суспільство, Військова медицина, Новини